:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ѕqρα кJмя
aynen aynen Big Grin

bu öpme sesi harbidnde öLemi çıkıo :yikildim:

biz bi ara arkLarLa uraşmştk baya buLmak içn ama o sesi çıkartan harfLeri şeedemedk :yikildim:
Ara
d€n!z kısı
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aynen aynen Big Grin

bu öpme sesi harbidnde öLemi çıkıo :yikildim:

biz bi ara arkLarLa uraşmştk baya buLmak içn ama o sesi çıkartan harfLeri şeedemedk :yikildim:
nan hangi arkadaşlarLa kıs mıConfusedmiley18:erkekmi:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Qetesh
ewt soru gayet açık sanırım...cvpları bekliyorum...Smile
Ara
ZeNabiN
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hey yawrum hey merT Senin annen de mi aSenaydı Big Grin ne güSeL kıwırıon Sen öLe Tongue :yikildim:
kesinlikle katılıyorum:yikildim: :yikildim: bu arada hoş geldin arkadaşım sende
Ara
ZeNabiN
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nan hangi arkadaşlarLa kıs mıConfusedmiley18:erkekmi:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

puhahahahah:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
GCLRNFNS
eski sevgili arşivime kaldırırımm abii ilerdekii sevgilime göstermek için bak bi gün senin de bu arşivde yerinn olcak diyeee:yikildim::yikildim:
Ara
ѕqρα кJмя
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nan hangi arkadaşlarLa kıs mıConfusedmiley18:erkekmi:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

:yikildim::yikildim:

ya denedik derken öLe öperken deiL sadece aazımzLa ses çıkartırkn hem erkek hem kzLarLa :yikildim:
Ara
d€n!z kısı
hoşhbuldum vampirlerinbaşıBig Grin:yikildim:
Qetesh
walla benim gibi düşünüyonBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim:

ya denedik derken öLe öperken deiL sadece aazımzLa ses çıkartırkn hem erkek hem kzLarLa :yikildim:
hem kıSLa hem erkekLeBig Grin

merTi öLe dü$ünemiom....Big Grin ßöLe ßi grup topLanmı$ o Sesi çıkarmaya çaLı$ıo :yikildim: :yikildim:
Âh be.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 02:55 AM