:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Firari Fırtına
Engin , burası bayanlara mesaj atılan bir yer değil ... Lütfen dahga anlayışlı olalım dimi .. Burası sevgi forumudur , duygulu duygusuzların yuvasıdır ....

Sevg ...
riukeen
tek dereceli terimlerin kat say?lar?n? bulana tecrube puan? veririm bak Big Grin
Ara
RomantiK_Genç
in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilios onu yahaa snde... ama soru sor yani o bak?mdan bu ne ?indi dedim...

Biliyorum ya dedim bi s?le ortam gerilmi? herkez cvp d???n?o Big Grin haz?r sende al?ngan biri deilsin dedim farkl? bir snerji yarat?y?m surda WinkSmile
RomantiK_Genç
Antisos Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tek dereceli terimlerin kat say?lar?n? bulana tecrube puan? veririm bak Big Grin

ya olum sna buldum diom sen ne di?n Big Grin
aksak_26
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence de bugün site çok sıkıcıııııııı
slm tanışalımmı istersen msn ye gel .... bekliyorum

ManyaX BoY: Msn verimi yasaktır...
Ara
RomantiK_Genç
Şimdi ÖnceLikle Şunu Söliyim İş başka arkadaşLık başka! cvp elimde Rep Ver Cvp Eline Gelsin Big Grin
RomantiK_Genç
aksak_26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:slm tanışalımmı istersen msn ye gel ..... bekliyorum

Bilader Sen ne hızlı çıkdın ÖLE Big Grin
aksak_26
p£r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoş geldin tatli çoçukk
tanışalımmıben **** msn ye gelsene

ManyaX_BoY: Msn verimi yasak..
Ara
riukeen
bunu çözen diğer dünyadaki tüm soruları çözer kardeşim ne kadar zoptirik bi soruymuş kaldım 4. soruya geçemiyom geçmicemde çözene kadar yada mezara kadar Big Grin
Ara
kral87
Emy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence de bug?n site ?ok s?k?c????????
slm nbr ben harun yeni girmeye ba?lad?m sityeye o y?zden s?k?c? olup olmad?g?n? bilmiyorum .... ordaysan cvb yaz ...Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 17 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:04 PM