:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Qetesh
[COLOR="Indigo"]benBig Grin eee napıyon bakayım....
enişte beğendi düğünüBig Grin
[/COLOR]
Ara
deryalım
napam yurtdışından patron geldi onu yolcu ettik,hemen geldim duygusuzaBig GrinBig Grin
he evet beyenmiş senide sevmişBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:napam yurtdışından patron geldi onu yolcu ettik,hemen geldim duygusuzaBig GrinBig Grin
he evet beyenmiş senide sevmişBig GrinBig Grin

[COLOR="Indigo"][SIZE="3"]ne güsel...benimde izin bitti yaaBig Grinyarın iş başı...Big Grin...
bende tekirdağdan geldim...falcının birinde şu yazı dikkatimi çekti;

bilgisayarlı el falı bakılırBig Grin

bende hemen resmini çektim ve sizinle paylaşmak istedimBig Grin
enişte sevmiş beni demek... tabi sevecek düğün beleşe geldiBig Grin balayıda öyleBig Grin ondan sevmiştirBig Grin resmimede yorum yapmış sağolsun, okudunmu sen yorumunuTongue
[/SIZE][/COLOR]
Ara
EndLess
slm yanlızlar ordusu naber :yikildim: :yikildim: hepınız mı terkedıldınız yau :yikildim: :yikildim: :yikildim: herkes gelmıs buraya :yikildim: :yikildim:
Ara
deryalım
iyi serseri senden nbr???
yok yaff ne terkedilcezz Big GrinBig Grin
yok görmedim adem...
zaten herşey beleşe geldi diye sevdi ben biliyomm...Big GrinBig Grin
valla baktırmak lazım bilgisayarlı el falınaa...ALLAHım ya daha neler görcez bu memleketteBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:slm yanlızlar ordusu naber :yikildim: :yikildim: hepınız mı terkedıldınız yau :yikildim: :yikildim: :yikildim: herkes gelmıs buraya :yikildim: :yikildim:

[COLOR="Indigo"][SIZE="3"]konunun başında aşıklarda yazıyordu...dikkatini çekerimTongue
hem farketmez, duygusuzda herkes sevgilisinden ayrılmış, herkes aşık, herkes üzgün, herkes neşeliTongue fazlamı attım neBig Grin
[/SIZE][/COLOR]
Ara
Qetesh
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iyi serseri senden nbr???
yok yaff ne terkedilcezz Big GrinBig Grin
yok görmedim adem...
zaten herşey beleşe geldi diye sevdi ben biliyomm...Big GrinBig Grin
valla baktırmak lazım bilgisayarlı el falınaa...ALLAHım ya daha neler görcez bu memleketteBig GrinBig Grin

komik resimlere atıyom şimdiBig Grin
Ara
EndLess
ne olsun deryalım ugrasıyoz ıs guc ( cok klasık oldu yau )

tamam deryalım sen terkedılmemıssın umarım terkedılmessınde ama burda görünce ne bılım öle dusundum

benım terketme ıhtımalımde terkedılme ıhtımalımde yokl cok sukur
Ara
deryalım
sevgilinmi yok serseri ondanmı terkedilemiyonBig GrinBig Grin
nasip kımset bi bakarsın var bi bakarsın yok sevgi dedigin şey Big GrinBig Grin
Ara
EndLess
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevgilinmi yok serseri ondanmı terkedilemiyonBig GrinBig Grin
nasip kımset bi bakarsın var bi bakarsın yok sevgi dedigin şey Big GrinBig Grin

sevgılım yok deryalım

ama gercekten nasıp kısmet buna ınanmaya basladım ben yaa benım sevdıgım benı sevmez

benı sevenı ben sevmem tabı böle oluncada kalıyoruz ortada :yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 01:03 PM