:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
C@NsU
akşam 8 den beri netteyim we bi trlü çıkamadım şimdi saat 5 buçk we güneş doğuo o kdr güsel bişi bunu izlemek hafif bi rüzgar esio kuşlr ötüo fln hiç uykum da yok süper rahatım çok huzur buldum bi anda yaa hepinize şiddetl tawsie ediorum bunu mutlaka deneyinWink
Ara
CReATuRE
SmileSmileSmileSmileSmile tşk cansu ben her sabah bunu yapıyorum denizin karşısında bir başka güzel oluyor SmileSmileSmileSmile):
CReATuRE
bende zamanında besledim birçok hayvanı ama artık beslemiyorum...
HiqhVolume
kanka çok ii yapmşn val bu aralar ihtiyacnda vardı ama bilin bni 12de kalktm bugn ve hala uykm vaaaaar Tongue Big Grin
Ara
HiqhVolume
bsm beslememze grk yok demi kanka zaten bi çok hayvnla brbr yaşıoz anladn sn bni Big Grin
Ara
OFFF
oLay çıkmasın ama ben seviom keremcemi SmileSmile ama seviom derken böLe hastası deilim ama seviorum sizin gibi nefret etmiyorum Big GrinBig Grin ama en çok kenan imirzaLıoglunu seviom kenan imirzaLıoglu varken aman ötekiLeri saLLa Big GrinBig Grin
Ara
OFFF
besLemiyorum SmileSmile
Ara
OFFF
bende geldim SmileSmile hoşgeLdim sende hoşgeLdin SmileSmileiyidir sen nasıLsın SmileSmile
Ara
Elfida
Ne anlamsiz bi baslik böyle bu..! Sevdiklerinizden bahsedin madem öyle nefret ettiklerinizden degil..
+ en azindan bukadar konusulacak kadar bir seyler yapmis..
Ara
C@NsU
eet kanka doru sölüosun ama bzen düşünüorum da onlara hywan demek onlr için iltifat hywanlr için hakaret oluo o yüzden onlara bşka bişi dmk lasımWinkBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 07:28 AM