:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
isyanbitmez
yardım konusunda bir şeyler toplayıp vermek hep yanlış gelmiştir bana. konfüçyus'tu sanırım birine yardım etmek istersen ona hergün balık vermek yerine balık tutmayı öğret demiş. tam olarak bu kelimelerle olmayabilir ama özü bu idi. gücü elinde tutan paylaşmayı istemez. bütün olay burdan geçiyor. ayrıca şu bahsettiğin anket bile bu duruma gösterge olabilir. ya öyle düşünmeni istiyorlarsa. işte bu da anketi .ne dersin olabilir mi? bu arada bu neyin anketi sanırım yanlış yere açılmış. paylaşım içinde teşekkürler........
Firari Fırtına
Dünya iştee , söylenecek bişey olmamalı , hep aynı hep aynı ...
toxique_lierre&b.b.k
anketteki akil kivrakligini anladin sanirim..
''Lütfen dünyanın geri kalan kısmındaki yiyecek eksikliğine bir çözüm ile ilgili kişisel görüşlerinizi dürüstçe belirtiniz.''
anket sorusu bu...
alttaki ulkeler daha soru da gecen kavramlari kendilerince hiclestirmisler!
ben direk sorunun kendisini ele aldim Wink bizler,dunyayla butunuz dimi yani!dunyanin yasadigi her mevzuyla ilgiliyiz!
ya da ben anketi kendimce algiladim mi desem!
yoksa anketciler once o ulkelere soruda anlatilmak isteneni anlatip cevaba mi gelse ?
simdilik duygusuz da...elde var 3...
devam...
herkes fikrini beyan etsin...
Ara
Firari Fırtına
Geri kalan kısım açlıkla mücadele eden kısım değilmidir ...
toxique_lierre&b.b.k
oyledir de onu anlamayan ulkenin altini iyi ciz
Ara
Firari Fırtına
Tamam ya anladım , çizdimde zaten . Onlar anlamaz açlıkdan sefaletten . Geri kalmış lardan ...Sad Yazık yaaaa ...

Türklere neden sorulmamış bu anket sorusu ... Eminim meclise taşırlardı Smile
CADII
her ülke anket sorusunda ki kelimelrden bi tane almış ve onları bilmedigi anlaşılmış,bu dünyanın gerçekleri işte özellikle Amerika çok uymuş yani...
Ara
Firari Fırtına
Amerika bilmediğinden değildir , işine gelmediğindendir ....
toxique_lierre&b.b.k
parmagi basiyoruz..dogru soze ne denir..destek!!!!
Ara
isyanbitmez
S?YLED???M G?B? ORTADA ANKET FALAN YOK! BU B?R Y?NLEND?RME VE UZAK OLSUN..........

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 09:51 PM