:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:melegım sana yakısır busekılde sac ama uzun sac daha cok yakısır Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
saol ama hayatta böle yapmam uzun güzel :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
ÐŽeşaren
Zaman

ÖyLe bir banka düsLeyinki, her sabah hesabiniza 86.400 DoLar yatiriyor, hic kuskusuz.
Ve tek bir sartLa. Her aksam harcamayi basaramayip hesapta biraktiginiz para, bir kaLemde sorgusuz, suaLsiz siLiniyor. Ertesi güne hesabinizdan bir kurus aktariLmiyor. Ne yaparsiniz?

Gün boyunca kurusuna kadar ceker, kuLLanirsiniz tabií. Hepimizin böyLe bir bankasi var asLinda.
Adi mi?
Zaman...

Her sabah hesabiniza 86.400 Saniye yatirir.
Her aksam iyi bir amaca yöneLtmediginiz harcamaLarinizi kayip hanenize yazar. KaLan hesabiniza ekLemez. FazLasi oLmaz. Her gün yeni bir heap acar. Her gece kuLLaniLmayani yakar.
Kayip sadece size aittir. Geriye dönüsü yoktur.
Yarina mahsubenn is yapiLmaz. Yani sadece simdi vardir ve yanLizca bu günün hesabini kuLLanabiLirsiniz. YarimLarini sagLik, basari ve mutLuLuk gibi aLanLarda azami kâri sagLayacak sekiLde pLanLayin.

Saat hic ödün vermez, günü kuLLanin.

Bir yiLin degerini anLamak mi istiyorsunuz?
Sinifta kaLmis bir ögrenciye sorun.

Bir ayin kiymetini erken dogum yapan prematüre bir bebek annesinden ögrenin.

Bir haftanin kiymetini size en iyi,
bir haftaLik derginin geneL yayin müdürü anLatir.

Bir günün degerini anLamak istiyorsaniz,
coLugu, cocugu acLiktan kivranan ücretiyLe sorun.

Bir saatin kiymetini öLcmek istiyorsaniz,
buLusmayi bekLeyen iki Asiga danisin.

Bir Dakikanin önemini,
o dakika yüzünden treni kacirandan baska daha iyi kim biLebiLir?

Bir Saniyenin kiymetini,
an farkiyLa kazadan kurtuLana sorun.

Sahip oLdugumuz her ani degerLendirin. Eger O ani özeL biriyLe payLasiyorsnaiz yada O zamaninizi payLasacaginiz kadar özeL ise daha fazLa degerLendirin.

Ve hic AkLinizdan cikarmayin:
Zaman BekLemez Kimseyi. Dün GömüLdü Tarihe.
Yarin?

- Emege Saygi...-
Ara
HiqhVolume
ya kıyamıorm ama bn ona en ii arkadaşm bn bunu onnla konuştm hatta bgn hletk problemi o ölesine takılıomş bunu kantladıda yinde tşrler Smile
Ara
ÐŽeşaren
O zaman niye kendine böyLe dert ediyorsun ki, sorunLarin haLL oLduya?
Arkadasinda kanitLamis iste, yinede böyLe biLerek o Cocuga takiLmasi bence normaL degiL, demeden gecemeyecem, her neyseWink

HayirLisi oLsun AsLim...Smile
Ara
kötü
bence bu söz çok doğru:d
Ara
CaNaT
paylaşımın için tşklr
Ara
djseninim
öyle iii ark.mı olurmuş bende bi çocuk yüzünden biizm kankalarla b grubumuz vardı onu dağıtmıştım allahtan sonra herşeyi çözdük bi çocuk için değmez anlıyorum çok seviyor olabilirsin ama bende öyle diyoduk şimdi o kişinin adını bile duymak istemiyorum
Ara
kötü
ben hariç Big Grin
Ara
eylülakşamı
eğer beğenmiyosan okumazsın ve katılmazsın bu forumda bulunan kişilere ve yazdıklarına saygı duymalısın ve her seferinde konuyu yanlış yere açıyosun arkadaşım lütfen bunları dikkate al!!!!
Ara
deryalım
yazından kimin biirşeyden anlamadıgı belli oldu.asıl sen hiçbişeyden anlamıyosun...
beyenmiyosan okumadan geçersin,senin yorumunun olmaması bize bişey kaybettirmez...aksine bu düşüncede olan birinin zaten yorum yapmasını istemem yazılarıma...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 09:58 AM