:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
cady_funda
bence her ikiside zor olmak veya olmamak gibi bişey Smile hehe karışık bi soru aslında seviyorum demekde zor sevmiyorum demekde zor ee peki kolay olan ne seviyorum demekmi sevmiyorum demekmi kafa kurcalayıcı biraz
Ara
cady_funda
im125.jpg Bende bu çıktı gerçekten cok güzel yaa aslında bu saç modeli banada gider ha tam süper olur tam benlik sevdim Smile fıstık gibi maşallah
Ara
cady_funda
şişşt bende geldim yer varmı gıı Smile nasılsınız nörüyonuz bakem hehe yaf buraya aslında haftasonları sohbet kanalı açılması lazım cumartesi ve pazar günleri çok süper olur be Smile yöneticilerle konuşmak lazım aslında
Ara
cady_funda
im048.jpg hehe buda benim sefgülüüümmicon10.gif benimki sizinkindende yakışıklı arkadaşlar ayh ya varya sizin tazdıklarınıza gülmekten çatlıyom ya bi erkeği paylaşamadınız gı heheh :yikildim: ama ben benimkini kimseye vermem hıh Smile hehe arkadaşım sanada paylaşımın için tşk ederim böyle bi buluş bulmuşsun sayende bi sevgilim oldu dermişim heheh Smile
Ara
first
tskrler mervee Smile
Ara
izmitli_peri
ben de geldım.ama eli boş geldım Smile Smile
Ara
izmitli_peri
im014.jpgyakısıklı ama sacları bozmus.ben bunu istemiorum.uzerıne file giymıs bı erkeği yanımda dusunmek pek cazıp gelmıo.ben baska ıstıom yo yo begenmedım :yikildim: :yikildim:
Ara
*eva*
SON MSJ benİMDİR ArKadaŞlAR Smile
Ara
izmitli_peri
en son msjı ben kaptım.yasasın kotuluk Smile Smile
Ara
first
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hosgeldin ne getirdin banaBig GrinBig Grin

sana kalbimi getirdimm bu aralar aşık olmaya ihtiyacı var
Ara

Hızlı Menü: