:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
djseninim
benimki biyere kondu ama neyse bakalım ne olcak sonu
Ara
!Sheitan!
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benimki biyere kondu ama neyse bakalım ne olcak sonu

wayyy hemşom hayırlı olsun hiç de sölemez küstümmm asıl ben sana :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
!Sheitan! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wayyy hemşom hayırlı olsun hiç de sölemez küstümmm asıl ben sana :yikildim::yikildim::yikildim:

mumı senınkı nereye kondu lan

benımkı bıatnesının yuregıne kondum olm sevıyorum olm Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
!Sheitan!
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mumı senınkı nereye kondu lan

benımkı bıatnesının yuregıne kondum olm sevıyorum olm Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:

hadi lenn seninki hangi türe kondu peki Big GrinBig Grin
Ara
HiqhVolume
im053.jpgbu saçı bna yapck kuaför baya cesaretli olmalıı çünkü bnm saçlarm abartmadn sölüorm bonuuuuuss Sad:ya fön çektrmm zaten 45 dkka (ıslatmayı saymıorm bunn içinde kuaförn eline tarağı aldığı andan ve "ooh bitti sonnda"dermiş gibi bakşlryla bitti deiyerk tarağı koşarak kuafördn çıktğı ana kadra sürüo Tongue)
Ara
Melek06
:yikildim: :yikildim: :yikildim: gel vatandas gel sohbete gell:yikildim: :yikildim:

canım sıkılıo sohbet edek yaaa:hihi :hihi :hihi
Ara
Melek06
im151.jpg

bu cıktı banadaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
im002.jpg

beenmedm Tongue

daa şekLLi istiorm ßen Big Grin
Ara
MorciveT
Aman abi, benim ruhum tekiz Big Grin ikizi kalsın Smile o ne öyle tırstım Big Grin
Ara
CReATuRE
Arkadaşlar sorum çok basit bir insan neden kendini başkası gibi tanıtır ?

anket açmıyorum bu konu hakkında...sadece yorum yapmanız benim için yeterlidir...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 03:19 AM