:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
djseninim
benim güsel olduğumu bilmiyon mu :yikildimConfuseden kaybedersin
Ara
first
melek haklısın
Ara
djseninim
ok esra kısss ahanda buldum sana:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzeller miş mi:yikildim: :yikildim: kim dedi:yikildim: :yikildim: :yikildimConfuseden gördün yaBig Grin:yikildim:

sızı gördüm kızlar hepınız guzelsınız Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:

merveden supheşıyım :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: guzelmı dıye :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Tr-laz
uslanmaz_genc Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede var arkadaslar. askı yasatmak için para degil, en önemlisi yürekte saklı olan sevgi lazımdır ve bunun içinde hiç bir maddiyata gerek yoktur bence? yüzünü görmedigin insana askım diyosun demişsiniz, bence denir illaki birini sevemek onun yüzünü görmek degildir. onu hissetmek ve dusunmek zaten sevmeye deger birseydir. sevmek için dıs güzellik deigil, iç güzellik onemlidir. benim için ve cogu arkadaslarımız içinde bence budur ilk önce iç guzellik ve sonra dıs guzellik....tir...

hadi be eminim oyledir sen şimdi görduğun veya tanıştığın bi kızın ilk once iç güzelliğine bakıyosun oylemi???/ umarım oyledir bu o kadarda kolar deildir lafla peynir gemisi yürümüyor (anladın sen onu)
Ara
PCKoPaT
ahahaha aşKLa aLakaSı oLmayan ßi yoLdaSın dediBig Grin hemen de ßiLdiBig Grin
Âh be.
Ara
first
ya merve banamı ayarlıycan esra yı Smile
Ara
boniboon
slm bencede konuşalım bende sıkıldım hadi açın bi konu
Ara
djseninim
heee cnm sen şu kamera ayarlarını bi yapamadın biz seni göremedik asıl:yikildim::yikildim:giriyom msn ye resmimi göstercem :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
heee olmaz mı
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 06:25 PM