:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
deryalım
kankana yazık olur kıss..
oo ne ele dövecekmiş gibi bakıyoo Big GrinBig Grin
Ara
first
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bu kızı gecen gun carsıda gördüm yanında ızbandot gıbı bırı vardı sevgılısıymıs kesın kadın senı aldatıyo :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

O BENDİM ZATEN SERSERİ
Ara
first
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben bu kızı gecen gun carsıda gördüm yanında ızbandot gıbı bırı vardı sevgılısıymıs kesın kadın senı aldatıyo :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

O BENDİM ZATEN SERSERİ:yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php/ne-olursan-ol-30182.html

cnm sana kısaca bunu gösteriyim bizim dostluk dedigimiz çirkinlik güsellik deqil we biz slm ımızı çirkine güsele göre wermiyoruzWinkBig Grin
Ara
djseninim
yok deryalım sen erkekten anlamıyon bulamayanlar var onu:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
first
Deryalim Evet Sizee
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:ciddimi sandın kıss şaka yapıom ben
Ara
Rüya Güzeli
hhehehehe Big Grin çocuk bizim gibi kızı napsın atsa atılmaz satsa satılmaz sewse sewilmez Big GrinBig GrinBig Grin Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
Big Grinbiliyorum şaka yaptıgınıı valla biliyorum ama öyle düşünenler olursa bi msj werelim dedim Wink zaten şaka oldugunu bilmesem gelmezdim bile bu konuya Wink
Ara
djseninim
yokk kıs serseri öle bakmıyo güsele çirkine beni bile kabul ettim:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:41 PM