:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:bende bende
Ara
d€n!z kısı
napıyorsunuz bakim kimse yokmu esra sen nasılsınBig Grin
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim:ayyyy ayyyy o ne güsellik öle serseri buldun sonunda birini:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
bende iyiyim saol:yikildim::yikildim:esraya soruyon hani bana:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
hop ben zaten elımı sallasam 100 tane ama ben hıc bırıne yuz vermıyorum :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
tabi tabi seni ne doktorlar mühendisler istedi de evlenmedin dimi:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
deryalım
derya Ruh ikizin, hayatının gerçek aşkı böyle gözükücek:

im010.jpg

nasıl benimki maşallah tüü tüüü nazar deymesinnnBig GrinBig Grin
Ara
d€n!z kısı
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende iyiyim saol:yikildim::yikildim:esraya soruyon hani bana:yikildim::yikildim::yikildim:
sanada sordum kıs esra baktı yasmadı msn'de dir şimdiBig Grin
Qetesh
im037.jpg

wayyyyyy beeeeeeeeBig Grin mavi gözlü bir sevgilim var diyebilirim artıkBig Grin
Ara
djseninim
deryalım offf o ne be bana versene onu sen:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 06:14 AM