:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EndLess
tabı sende anladın kımsenın senle evlenmıcenı vazgectın dıme :yikildim:[SIZE=5] :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: [/SIZE]
Ara
djseninim
hadii yaa ben evlenmek istesem oooooo sen bi kıs bulamadın asıl kendine bakk hıh:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Ara
EndLess
kerem benım askım var askısını sevıyorum Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:

baskasını istemıyorum ( ıstemem yan cebıme koy ) :yikildim: :yikildim:
Ara
EndLess
yok petek dıncözle evlenecem
Ara
djseninim
tabi tabi:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
gülşeni verelim abi petek şu an yok:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:yok yok gülşen bu ara erolla galiba:yikildim::yikildim::yikildim:yokk reha muhtar:yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tabi tabi:yikildim::yikildim::yikildim:

ıananmaz ıste kızım bıtanemın askından gözüm baska kımseyı gömuyo Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:

nese ben kactım bye kendıne ıyı bak
Ara
djseninim
ben baktım bişe göremedim bi sorun mu var:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
bysss
Ara
EndLess
vay adı gulsen benle evlencenı söyluyodu:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

bunu bana yapmıcaktı alcak bende gıder hılal cebecı ıle evlenırım zaten bu ara pesımden ayrılmıyo:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
..:yikildim::yikildim:peşinde heee tabi tabiii
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 09:04 AM