:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
djseninim
hangisini dövmeye başlayım aşkım:yikildim::yikildim:
Ara
Melek06
goksar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:melek yakın gibiSmile)) bu arada nerelerde okuyorsunuz ya da ne iş yapıyorsunuz onuda söleyin bee.Hadil ilk benden Balıkesir Üni Türkçe Öğretemenliğinde okuyorum....
cok güzel bi bölümmConfusedmiley17: bisde koca arıoz napak iste:yikildim: :yikildim:
Ara
AsLı
ben senin için kavga falan etmem !!! buyrun paylaşın:'( :'(
Ara
EndLess
goksar Adlı Kullanıcıdan Alıntı:melek yakın gibiSmile)) bu arada nerelerde okuyorsunuz ya da ne iş yapıyorsunuz onuda söleyin bee.Hadil ilk benden Balıkesir Üni Türkçe Öğretemenliğinde okuyorum....

kardes melegımden uzak durun karısmam ona göre :yikildim: :yikildim: :yikildim:

aslı dan da uzak durun mervedende uzak durun onlar benım :yikildim: :yikildim: :yikildim: gerı kalanlar sızın deryalımdan da uzak durun :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
bulamadık ama bi koca melek utanmıyon hala dimi sen allahım ya sözlü kız koca arıyo burda:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
goksar
Smile) walla ben hepsine aynıyım onlara söle sen Smile
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kardes melegımden uzak durun karısmam ona göre :yikildim: :yikildim: :yikildim:

aslı dan da uzak durun mervedende uzak durun onlar benım :yikildim: :yikildim: :yikildim: gerı kalanlar sızın deryalımdan da uzak durun :yikildim: :yikildim: :yikildim:
ya yeteeeeeeeeeeeeeer kısmetimi kapatıon hep :yikildim: :yikildim: sharkı kacırdım bunu bari kacırmayım:yikildim: :yikildim: sus sen dj Big Grin:yikildim: :yikildim: SENDE EVLİSİN BEBEN BİLEM VAR:yikildim:
Ara
djseninim
bu son gidişin olsun sözünü tut ne olursun:yikildim::yikildim:
Ara
Qetesh
s.a millet nasılsınız bakalımWink.......yer varmı Qeteshe
Ara
djseninim
neee evlimi bebek mi yuhhh ne zaman yaptım bunları ben:yikildim::yikildim:adı ne bebeğimin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 09:34 PM