:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:mıllet yakında dugun var bız aslıyla evlenıyoz

aaaaaaaaa buda melekle merveye kapak olsun :yikildim: :yikildim: :yikildim:

aman bise koca mı yok:yikildim: :yikildim: trlaz sende beni al bari:yikildim: :yikildim: artık apla dersin bana büyügüm :yikildim: :yikildim: nese bişi olmaz:yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
buda sana kapak olsun:yikildim::yikildim:hem subay hemde general buldum:yikildim:aslı yengem oluyo:yikildim:
Ara
djseninim
oda benim melek:yikildim::yikildim:utanmıyon mu sözlü kızsın:yikildim::yikildim:
Ara
Melek06
ben mi kaldım yani evde:'( :'( :'( :'(
Ara
Melek06
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oda benim melek:yikildim::yikildim:utanmıyon mu sözlü kızsın:yikildim::yikildim:
:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :hihi :hihi :hihi caktırma:yikildim: :yikildim:
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben mi kaldım yani evde:'( :'( :'( :'(

ay kıyamam canım sana yaa senıde benım kardesıme alırım :yikildim: :yikildim: :yikildim:

bı yakısıklı soram adamda karızma var tum kızlar pesınde adamın Confusedmiley17: Confusedmiley17: ben senın yerınde olsam melek kacırmam Confusedmiley17:
Ara
AsLı
olmazsa benim kuzene alalım seni melek SmileSmile
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay kıyamam canım sana yaa senıde benım kardesıme alırım :yikildim: :yikildim: :yikildim:

bı yakısıklı soram adamda karızma var tum kızlar pesınde adamın Confusedmiley17: Confusedmiley17: ben senın yerınde olsam melek kacırmam Confusedmiley17:
uff kardesini gördüm de yası kücük olmas:yikildim: :yikildim: :yikildim: baska bul bana:yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
ben mi kaldım şimdi ortada:'(:'(
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uff kardesini gördüm de yası kücük olmas:yikildim: :yikildim: :yikildim: baska bul bana:yikildim: :yikildim:

tamam buldum aslıyı bosuyayım senı alayım olar mı
:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:23 AM