:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sersi ben alıcam seni kacırcam hemde:yikildim: :yikildim: :yikildim:

kacır be zelıs senden baskası yakısıklıdan anlamıyo :yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
valla mı kıs ii o zaman shark benim Smile sersi senin olsun:yikildim::yikildim::yikildimConfusedhark nerdesin canım:yikildim::yikildim:
Ara
AsLı
ooo djseninim sende bi karar ver..hepiniz kalın orda serseri benim !!! Big GrinBig Grin demi sersii Big GrinBig Grin
Ara
Tr-laz
pylaşım güzel de biraz deişik bi paylaşım birbirinizi paylaşıyosunuz. güzelll va mı bana göre bi bakayım bende boşum Big GrinBig Grin
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kacır be zelıs senden baskası yakısıklıdan anlamıyo :yikildim: :yikildim:
kusura bakma serseri baska kapıya:yikildim: :yikildim: :yikildim: vasgectim:yikildim: :yikildim: seni baskası kacırsın:yikildim: :yikildim: ben shark kacırcam:yikildim: :yikildim:
Ara
AsLı
allah seni bildigi gibi yapsın serseri!! bak melek de yüz üstü bıraktı seni,bi benden fayda var diyorum sana,anlamıyon ki SadSad
Ara
EndLess
melek bak kendımı ıntıhar ederım :yikildim: :yikildim: :yikildim:

merveye bırakma benı kacır melek benı :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
hoppp shark benim şaka yaptım:yikildim::yikildimConfusederseride benim:yikildim:tr-laz da benim olsun:yikildim:ayberk de :yikildim:melek kuzeninin adıneydi oda benim:yikildim::yikildim:
Ara
Tr-laz
yok ben kuma sistemi istemem Big GrinBig Grin
Ara
AsLı
ayberk almaz daha seni djseninim!! off ya off yine kaldık evde serseri de unuttu bizi SadSad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 03:29 PM