:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
djseninim
şunu dövek mi kızlar ne yapıcaz:yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
ben istiyom dedim yaa
Ara
AsLı
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kızma aslı senıde alırım ben cok dert etme :yikildim: :yikildim:

ama ben emlegın ablasına asıgım :yikildim: :yikildim: daa o benı tanımıyo :yikildim: :yikildim: :yikildim:
konusmuyom ben seninle hevle :'( :'( melein ablasıda bayılır ya sana:yikildim:
Ara
djseninim
aslı ben diyom dövelim diee yada ben alım bunu değişmeli kullanırız:yikildim::yikildim:
Ara
AsLı
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben istiyom dedim yaa
tmm oldu bu iş :yikildim: walla cok sanslısın ne diyim:yikildim: hemen arıyorum ayberk i Confusedmiley17: abiii nerdesin bak sana kız buldum:yikildim: ooo yasasın sıra bana geldi sonunda:yikildim:
Ara
EndLess
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:konusmuyom ben seninle hevle :'( :'( melein ablasıda bayılır ya sana:yikildim:

bı kerem melegın ablasıda benı sevıyo :yikildim: :yikildim: hergun arıyo kız askım dan yorgan dosek yatıyo :yikildim: :yikildim: evlen benle dıye neler yapıyo sen bılıyon mu ama ben yuz vermıyom :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim:ara kısss çabuk:yikildim:
Ara
djseninim
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bı kerem melegın ablasıda benı sevıyo :yikildim: :yikildim: hergun arıyo kız askım dan yorgan dosek yatıyo :yikildim: :yikildim: evlen benle dıye neler yapıyo sen bılıyon mu ama ben yuz vermıyom :yikildim: :yikildim: :yikildim:
eminim öledir zavallı kıss:yikildim::yikildim:
Ara
AsLı
ya bırak allah aşkına serserii:yikildim: harbiden yazık kıza yorgan döşek yatar eminim,sana katlanmak kolay mı:yikildim: yazık vallahi yazık:yikildim:
Ara
djseninim
ayyy tak olsa iii aslı bizde yanıyz aşkından:yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:13 PM