:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
AsLı
benim abim var aslında subay kendisi kim ister?? Big GrinBig Grin
Ara
EndLess
melek ben senın kuzenlerınede talıbım :yikildim: :yikildim:

ablanı sevıyorum asıgım zaten:yikildim: :yikildim: :yikildim:

aslı sende kıskanma ben ablasıyla evlencem melekın :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
bennnnnnnnnnnnnn
Ara
AsLı
allah seni bildigi gibi yapsın emii:yikildim: :yikildim: hepinize talibim diye diye evde kalasın inşallah serserii:yikildim: bana kaderimin bir oyunu mu buu??:'( :'(
Ara
djseninim
ağlama cnm bi ben alıyom serseriyi:yikildim::yikildim:değişmeli olarak kullanırız:yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
Ver Allahim Ver Ver Ver 1 De Yetmez Bes Tane Bes Te Yetmez On Tane Ver Allahim Ver Ver :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

HADI KIZLAR HANGINIZ BENLEN EVLENECEKSINIZ :yikildim: :yikildim: :yikildim: HEPINIZE TALIBIM KUZENLERINIZEDE TALIBIM :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
AsLı
bir kulunu cok sevdim o beni hiç sevmiyor:'( :'( ne hali varsa görsün meleın ablasını mı alır seni mi alır:'( anaamm:'(
Ara
djseninim
kimse almıyo seni kızlar bırakın bunu bakim ben sizi abime alıcam dayımda var askerde şu an:yikildim::yikildim:diğer dayımıda boşıcam ztn karısını sevmiyom:yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
kızma aslı senıde alırım ben cok dert etme :yikildim: :yikildim:

ama ben emlegın ablasına asıgım :yikildim: :yikildim: daa o benı tanımıyo :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
AsLı
size diyoom yahu!! abim var subay walla bilemem cok yakışıklı,biraz enteldir ama Big Grin kim ister ?? Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 16 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 09:59 PM