:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EndLess
kızlar bakın son kes söluyom hepınıze talıbımm:yikildim: :yikildim: :yikildim: benım gıbısını googlede arasanız zor bulursunuz:yikildim: :yikildim: söylıyım ben olsam benı kacırmam böle fırsat bı daha gelmez:yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
ok abim var kıss
Ara
djseninim
şimdi serseri bana uyarda melek kızıyo kusenine alacak beni:yikildim::yikildim:
Ara
Melek06
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şimdi serseri bana uyarda melek kızıyo kusenine alacak beni:yikildim::yikildim:
anlat bi abini:yikildim: :yikildim: nasıl biri :yikildim: :yikildimConfusedersi git yengem olcak o benimBig Grin:yikildim:
Ara
AsLı
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kızlar bakın son kes söluyom hepınıze talıbımm:yikildim: :yikildim: :yikildim: benım gıbısını googlede arasanız zor bulursunuz:yikildim: :yikildim: söylıyım ben olsam benı kacırmam böle fırsat bı daha gelmez:yikildim: :yikildim:
dettt bakmayın kızlar bunun lafına,otur oturdugun yerde sen:yikildim: hem bi bize gelsene sen cay demledim sana:yikildim: tam sakar modumdayım zaten,yakıyim seni bide gör hepimize talip olmayı:yikildim:
Ara
Melek06
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yau meleğim ceyiz coktan hazır,e al alcaksan abine artuu:yikildim: :yikildim:
dügün neyi yapmasak masrafa sokma bizi kacırıverem:yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
kıss melek sen bana msn ni özel mesajla at anlatmaya gerek kalmasın göstereyim:yikildim::yikildim:
Ara
AsLı
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dügün neyi yapmasak masrafa sokma bizi kacırıverem:yikildim: :yikildim:
tabii ya ne gerek var dügüne ,ben sevmem zaten öyle tören falan:yikildim:
kacırın beni:yikildim:
Ara
Melek06
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıss melek sen bana msn ni özel mesajla at anlatmaya gerek kalmasın göstereyim:yikildim::yikildim:
:yikildim: :yikildim: tamam gız:
:yikildim: :yikildim: ama cıkmak gerek simdi sora verem bide msn giremiomki benSad Sad Sad
Ara
d€n!z kısı
anam hepsi ewde kalmış:yikildim:
abim olsaydı alırdım siziBig GrinBig Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 06:35 AM