:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Melek06
bende bende:yikildim::yikildim:yokmu bizi alan:yikildim::yikildim:
Ara
GCLRNFNS
kıslarrrr tipiniziiii yasınnnnn 8095 eee mesaj atınn anında sevgilinizz
olsunnnn bu ne yaaaaaaa eger mesaja cevap gelmesse bana mesaj atın sözzz ben bulcammm siyeeee...:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PCKoPaT
ahahaha ewde kaLmıShLarBig Grin durun ߀n Sizi aLam Big Grin naSı oLSa yakıShıKLıyım :yikildim:
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ahahaha ewde kaLmıShLarBig Grin durun ߀n Sizi aLam Big Grin naSı oLSa yakıShıKLıyım :yikildim:

geç dalganı bakayımmmm şunları bii evereyimmm sıraa sanaaa gelcekkkk pckopattt seniiiii..:hihi :hihi :hihi :hihi
Ara
AsLı
goshtrider benide ever nolur:yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:goshtrider benide ever nolur:yikildim: :yikildim:
aslı seni apime alcam ben nereye:yikildim: :yikildim: otur oturdugun yerde ceyiz yap:yikildim: :yikildim: ya yokmu beni alan:yikildim: :yikildim:
Ara
PCKoPaT
goshtrider Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geç dalganı bakayımmmm şunları bii evereyimmm sıraa sanaaa gelcekkkk pckopattt seniiiii..:hihi :hihi :hihi :hihi
ahahaa Big Grin zarf attım naSı uLa$tı ama yerineBig Grin yaw daLga geçmek için ßundan ii fırSat mı oLur¿ Big Grin
Âh be.
Ara
GCLRNFNS
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:goshtrider benide ever nolur:yikildim: :yikildim:

aslııı sendemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii offffffffffffffffffff beeeeeeeeeeeeeeeee offfffffffffffff valla başka formdan duysalarrrr namusumusss beşparalıkk olcakkkkkk....tamammm aslı tamaam anlaşıldıı senii vririzzz hel bi bulakkkkkk.....:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
AsLı
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aslı seni apime alcam ben nereye:yikildim: :yikildim: otur oturdugun yerde ceyiz yap:yikildim: :yikildim: ya yokmu beni alan:yikildim: :yikildim:
yau meleğim ceyiz coktan hazır,e al alcaksan abine artuu:yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
yaa bana koca bulun:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 05:09 AM