:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
duygu
BAZI ERKEKLERİN %98.5 HEPSİ ZEKASIZMIŞ TABİ BN BUNU HER ERKEK İÇİN SÖLEYEMMM:::::...BAZI SORUNLU tÜRK ERKEKLERİ HEM YALWARRIRKEN HEMDE İNAKR ETMELERİ BİZ KSSILARI DELİ EDRRR WE BU YÜZDENNNNN KISLARIN %45.37 İNATAR ETMEKLE MEŞKULMUŞ BUARALAR YA ALALH KARETTSİN BZ KISLARIN BAŞI HEP EREKKLER YÜZÜNDEN BELADAMI OLCAK????(BANA YARDIM EDN ŞU ERKEKLERDEN NEFRETT EDİORUM ATRIKKK)Sad Sad Sad
bu, arada bn azerbeycanlıyım haberiniz olsun!!!!!!!!!
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]öncelikle hoşgeldin aramızaSmile
konuyu yanlış yere açmışsın, bide kadınlarında erkeklerden kalır yanı yok onuda söylemeden edemicem...
[/COLOR]
Ara
cadım_
bende ıstemesdımmm
Ara
Rüya Güzeli
Bi heykelimiz kalmıştı derim yeter ugraşmayın bnmle derim Big Grin anlıyorum sewiyosunuz ama bırakın peşimi derim istemem heykel meykel Big Grin
Ara
Qetesh
[COLOR="Indigo"]güzel bir soru aslında... ama ne dicemi bilemiyorum

herhalde şöyle meşhur bir yere ist merkezinde bir yer olabilir...
[/COLOR]
Ara
Qetesh
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi heykelimiz kalmıştı derim yeter ugraşmayın bnmle derim Big Grin anlıyorum sewiyosunuz ama bırakın peşimi derim istemem heykel meykel Big Grin

[COLOR="Indigo"][SIZE="3"]buda başka bir bakış açısıBig Grin
[/SIZE][/COLOR]
Ara
Rüya Güzeli
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzel bir soru aslında... ama ne dicemi bilemiyorum

herhalde şöyle meşhur bir yere ist merkezinde bir yer olabilir...
adem snn heykelini şirinevler meydana koyalım valla süper we kalabalık bi yer bilirsin nsl oldugunu Big Grin
Ara
GCLRNFNS
tammaaaammm benimm heykeliimmiiiiiiii dikinnn herkesss yardımm etsinnnn evereste dikileliimmmmmmmm......SmileSmileSmile
Ara
Rüya Güzeli
Arkadaşlar forumumuzda istanbuldan olanlar kimler belki kendi aramızda bi buluşma gerçekleşiris _?
Ara
Qetesh
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adem snn heykelini şirinevler meydana koyalım valla süper we kalabalık bi yer bilirsin nsl oldugunu Big Grin

[COLOR="Indigo"][SIZE="3"]kız kaybolurum ben ordaBig Grin
kendi heykelimi görmeye gidince ne yapacam:yikildim:
hem taksim meydanı daha güsel...
[/SIZE][/COLOR]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:33 AM