:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Pelikan
ilk hislerimi kullanırım eğer gerçekten seviyorsam çekilir beklerim dönersebenimdir dönmesse zaten benim hiç olmamıştır güle güle der yol veririm. bu durumdada mantık devreye girer zaten
Ara
pptya83
20 yaşında isem, Deryalım gibi yapar mantık derdim.Beni sevmeyeni ben hiç istemezdim.
Ama o kişi ile uzun bir beraberliğim oldu ise ,yılları paylaştımsa,hele bir de çocuk varsa,o kişiyi tekrar kazanmanın yollarını arardım.Bir süre her şeyi gözden geçirir uğraş verirdim.Herşeye rağmen olmuyorsa yine mantık derdim.
Ara
deryalım
ya ben yorumumu birlikte olmadıgım sadece benim deger verdigim ve deger görmedigimi düşünerek yaptım.ortada bi beraberlik varsa ve bu adama yeni dank ediyosa beni sevmedigi biraz beklerim ama baktım olmuyo byy derim.başka yapacak bişey yok.aslında mantıkla hareket eden bi insan diildir duygularım öndedir ama duyguda yetmiyosa bi yerde,zorlada olsa sonunda üzülsemde mantık derimSad
Ara
CReATuRE
bu biraz çelişkili bir soru...zaten sevilmediğimi anladığım an mantığım hemen devreye girer ve devam etmesini engeller... SmileSmileSmileSmile
GCLRNFNS
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu biraz çelişkili bir soru...zaten sevilmediğimi anladığım an mantığım hemen devreye girer ve devam etmesini engeller... SmileSmileSmileSmile

sana katılyorum aziz hisler önemlidir ama olmadıgını anladıgın an mantık devreye girer hepimizzz aynı şeyleri düşünüyoruzz hemen hemen...saolun yorumlar için eyvallahhh..
Ara
uslanmaz_genc
bencede var arkadaslar. askı yasatmak için para degil, en önemlisi yürekte saklı olan sevgi lazımdır ve bunun içinde hiç bir maddiyata gerek yoktur bence? yüzünü görmedigin insana askım diyosun demişsiniz, bence denir illaki birini sevemek onun yüzünü görmek degildir. onu hissetmek ve dusunmek zaten sevmeye deger birseydir. sevmek için dıs güzellik deigil, iç güzellik onemlidir. benim için ve cogu arkadaslarımız içinde bence budur ilk önce iç guzellik ve sonra dıs guzellik....tir...
eylülakşamı
bak sen abloşum döktürmüşün bencede bir insanı yürekten hissediyorsan ve uğruna herşey feda edebilecek kadar seviyosan zaten maddiyat diye bişe kalmaz istisnalar var arada ama azınlıkta önce kalbinle hissetmelisin sevdiğini
Ara
uslanmaz_genc
zaten bende öle anlatmak istedim? ask için hersey feda edlir demek istedim. maddiyatta neymiş yanii...
lazmurat
bilmiyorummmmmmmmmmmmmmmmm...............

yanliz kaldimmm zatennnnnn

boşverrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

5717_bench.sized.jpg
Ara
izmitli_peri
tabı kı mantık.benı sevmeyen bı ınsanın yanında ne kadar mutlu olabılırım kı.hem sevılıp hem sevebılecegım bırını bulurum.mutlu yasarım
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:50 PM