:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
lazmurat
var lennn aşka inanmayana insandememmm kanga kendin ollll bakkkkk..........

devotionbyemilola6gq1op7.jpg
Ara
Tr-laz
bak canım benim sen daha yüzünü görmediğin insana aşkım diyosun aşk bu değildir senin anlaşın kıt (kanımca )
Ara
hasanhusso3706
ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN SÜREKLİ RAHATSIZ EDİYORUM AMA SİZİN DESTEÄžİNİZE İHTİYACIM VAR BİR ARKADAŞIN LAFINA ÇOK MORALİM BOZULDU SİTEYE VEDA ETMEYİ DÜŞÜNÜYORUM FAKAT KARARSIZIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
Ara
deryalım
hayırdır derd,n ne ALLAH aşkına senin.ne zaman gelsen siteden ayrılcam diye yazı yazıyosun anlamadım gitti seni yaaa
problemin ne arkadaşımmm
Ara
ro_ber17
Smile)) sna laf atnları nie takıosun kiSmile))
bunun için moralini bozuosun öyLemiSmile))
kaL tabikiSmile ayrıca böyLe şeyLer içinde üzüLme be dostSmile
Ara
hasanhusso3706
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayırdır derd,n ne ALLAH aşkına senin.ne zaman gelsen siteden ayrılcam diye yazı yazıyosun anlamadım gitti seni yaaa
problemin ne arkadaşımmm
PEKİ BU SİTEDEN BİR KİŞİ SANA SENİ İNSAN YERİNE KOYMADIÄžINI SÖYLESE SEN NE DÜŞÜNÜRDÜN?
Ara
deryalım
o insan diil demekki ki sana bunu söylüyo.sen niye takıyosunda onun yüzünden ayrılmak istiyosun burdan.bence ayrılman yalnış olur.gitmesi gereken başkasıysa o gitsin ama bence sen diilsin...
hiç takma bile yani bunu söyleyeni..
Ara
hasanhusso3706
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o insan diil demekki ki sana bunu söylüyo.sen niye takıyosunda onun yüzünden ayrılmak istiyosun burdan.bence ayrılman yalnış olur.gitmesi gereken başkasıysa o gitsin ama bence sen diilsin...
hiç takma bile yani bunu söyleyeni..
yardımcı olduğun için teşekkür ederim.
Ara
GCLRNFNS
bence git arkadaşımm madem seni insan yerine koymuyor senin ona vercegin en güzel cevap gitmek olurrr gidersen o bunu hakeder....
Ara
CReATuRE
kardeşim bence kimseyi takma kafana...hiçbiyere gitmiyorsun....

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 01:28 AM