:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EndLess
hosbuldum aslı ben yokken neler yaptınız bakem
Ara
AsLı
ne yapalım..seni bekledikSmile bide meleğim aglıyodu,hala çözemedim neden aglıyodu ki :S
Ara
Melek06
ankaradaki olay simdide sırnakta sehit 6 sehitSad :'( :'( :'( :'(
Ara
Melek06
Şırnak'ta 6 şehit Şırnak'ta mayın patlaması sonucu 5 güvenlik görevlisi şehit oldu, 9 yaralı var

Şırnak'da Bestler Dereler mevkiinde mayın patlaması sonucu 3'ü uzman çavuş, 2'si er toplam 5 güvenlik görevlisi şehit oldu, 9 güvenlik görevlisi yaralandı. Van' da ise Özalp ilçesinde bir asker, keşif ve gözetleme faaliyeti sırasında meydana gelen kazada şehit oldu.
Siirt 3. Komando Tuğay Komutanlığı'nda görevli olan ve Şırnak Çelik Jandarma Karakolu'nda arama ve tarama faaliyetleri sırasında mayına basan 3 uzman Çavuş ve 2 er şehit oldu.
Van Valiliğinden yapılan açıklamada ise, dün akşam saatlerinde, Özalp ilçesindeki Harabekışla Hudut Takım Komutanlığında görevli er Ökkeş Onaylı'nın, sınır hattında katıldığı keşif, pusu ve gözetleme faaliyeti sırasında meydana gelen kaza sonucu yaralandığı kaydedildi.
Olayın bildirilmesi üzerine Jandarma Asayiş Komutanlığı tarafından tahsis edilen helikopterin, sağlık ekibiyle birlikte bölgeye gönderildiği, olay yerinde yapılan müdahaleye rağmen Onaylı'nın kurtarılamadığı belirtildi.
AA

:'( :'( :'( :'( :'(
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ankaradaki olay simdide sırnakta sehit 6 sehitSad :'( :'( :'( :'(

üzme kendını bu kadar be meleğim :'( :'( :'( tamam bızde uzulduk ama elımzıden bısey gelmıyokı :'( :'( :'( Allah rahmet eylesın hepsının ruhu sad olsun hadı meleğim gül bıraz

bı de senle konusmamız lazım msn ac
Ara
Melek06
ne konuscan bitmio iste askım askerdeyken de hakkaride asker di ya o zaman da böleydi simdide:'( :'(
Ara
AsLı
evet meleğim serseri cok haklı,üzülme sen..hadi gül biraz..SmileSmile
Ara
Melek06
ASLI benim msn al profilde varSmile
Ara
PCKoPaT
ßöÖöÖöÖö gene ßen geLdim Big Grin
Âh be.
Ara
lazmurat