:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
PCKoPaT
KıSs meLek ßune haL Big Grin ßu haLinLe ßi de foto mu Chekindin puhahah :yikildim:
Âh be.
Ara
Qetesh
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aglarım ama bak aglarım diomm aglarsam susturamassınız :yikildim: :yikildim: ingaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:yikildim: :'( :'( :'( :'( :'( :yikildim: :yikildim:

ağla ağla açılırsınBig Grin
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende olmasan dövecekler beniSad :$ :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

yaw bıs korumuyosmu bak qetesh e savas actık senın için yukarda ıyı oku :yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:img3e7feb340749c.jpg

melekcim bu halin hiç meleğe benzemiyorBig Grin

tüh ya o kadarda saklıyodum kendimi ortaya cıktı görüomnmu:yikildim: :yikildim: :yikildim: simdi nere kacsamki ben yada ben kacmayım gören kacar zaten:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Qetesh
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyytttttttttt melegıme bulasmaa koru kendını qetesh bu savas demektır meleğime meydan okuyan karsısında benı bulur heyt
yettın garı :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

[COLOR="Indigo"][SIZE="3"]dur ben kahveden arkadaşlarıda çağırayım duygusuza gelsinler:yikildim:
malkoçoğlu geliyor kaçılın leynnn bak adminde benden banlar hepiniziBig GrinBig GrinBig Grin[/SIZE]
[/COLOR]
Ara
Melek06
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KıSs meLek ßune haL Big Grin ßu haLinLe ßi de foto mu Chekindin puhahah :yikildim:

sus kıss masallah de nazar degeccek:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
Big Grinkırmıyolar kırmıycaklar tabi onlarada biras zaman wermek lazım dimi ama Wink
Ara
Qetesh
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oo Qetesh kasıp kavurdun ortalıgı yaw..Big GrinBig Grin maasallah..Big Grin

[COLOR="Indigo"][SIZE="3"]aslı sende bizdensin....
ama azcık katıl sohbete uzak kalmaSmile...
al eline bi kılıç felan ne bulursanBig Grin
hiç bişey bulamazsan sopayla saldırBig Grin
[/SIZE][/COLOR]
Ara
EndLess
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dur ben kahveden arkadaşlarıda çağırayım duygusuza gelsinler:yikildim:
malkoçoğlu geliyor kaçılın leynnn bak adminde benden banlar hepiniziBig GrinBig GrinBig Grin

bekle qetes ben dıyer yerden arkadasları alayımda gör :yikildim: :yikildim: bu savastır kan cıkar kan bunu sen ıstedın qetes savun kendını :yikildim: :yikildim:
Ara
Qetesh
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sus kıss masallah de nazar degeccek:yikildim: :yikildim: :yikildim:

[COLOR="Indigo"]nazar deymemiş halinmi bu melekBig Grin
seni cin çarpmış cinBig Grin
hocaya git hocayaBig Grin
bizim hocanın nefesi kuvvetlidir ona git hattaBig Grin
[/COLOR]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 06:30 AM