:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Melek06
ro_ber17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vay beeeSmile
bu meLek06 var ya siteyi uçurdu resmenSmile
bnce siteyi baya bi canLandırdıSmile
tbrLerSmile

ben bişi yapmadım:yikildim: benim babam senin babanı döver:yikildim: :yikildim: ne alakaysa catlagım işte:yikildim: :yikildim:
Ara
AsLı
nescafe yaptım.. var mı içen.?? Big GrinBig Grin artık oklavayla kovcaksınız beni bıktık diyeBig Grin
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:puhahahahahahahah :yikildim: :yikildim: n avatara bak cay demle :yikildim: :yikildim: bu avatarı ne zaman gösem aklıma osman gelıyo bıde gulesım gelıyo :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
ah ah osman:yikildim: desme yaramı onsuzda olmuo:hihi :hihi Confusedmiley17: :x nese artık beni hatırla kurbaa sersi:yikildim: :yikildim:
Ara
PCKoPaT
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nescafe yaptım.. var mı içen.?? Big GrinBig Grin artık oklavayla kovcaksınız beni bıktık diyeBig Grin
AaAaAa oLurmu HiCh öLe Shey GeTir ßiS iCheriS Big Grin Ama hep Sen hep Sen oLmuo ßöLe... ßiraScık da melek yapSın :yikildim:
Âh be.
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ah ah osman:yikildim: desme yaramı onsuzda olmuo:hihi :hihi Confusedmiley17: :x nese artık beni hatırla kurbaa sersi:yikildim: :yikildim:

kurbamı hımmm öle olsun kaplumba meleq :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
AsLı
oo bizi tınlayan yokki..
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kurbamı hımmm öle olsun kaplumba meleq :yikildim: :yikildim: :yikildim:

kurbaadaan iidirr:yikildim: :yikildim: vrak vrak:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
PCKoPaT
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oo bizi tınlayan yokki..
yaw yaSıoS iShte Big Grin
Âh be.
Ara
EndLess

aslı olurmu öle sey sende kıvrılıver bı köseye kap kavenıde :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
tınn:yikildim: :yikildim: tınladım bak:yikildim: aslıcım gel sen söle yanıma :hihi Confusedmiley17: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:38 PM