:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
AsLı
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok aslı istemedi yapmıcam cok istiosan msn den atarımBig Grin:yikildim:
msn acabilyon mu yavru sen?? acarsanda göndermeBig Grin
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok aslı istemedi yapmıcam cok istiosan msn den atarımBig Grin:yikildim:

yaw koca kız nasıl gelcek msn den :yikildim: :yikildim: :yikildim: hem benım odam dagınık sen sızın evde mısafıor et ben bı ara gelır hasret gıderrım :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:msn acabilyon mu yavru sen?? acarsanda göndermeBig Grin

yavrumu abooo:yikildim: tamam anne... babam kim olcak:yikildim: sersi olsunBig Grin:yikildim: saka he kısmayınBig Grin:yikildim: ACabiliyom artıkın ama yine gittiBig Grin
Ara
EndLess
sız ne zaman aldınız bırbırınızın msn sını aboooooooooooooooooooo

sunlara bakın hele abooooooooooooooo
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sız ne zaman aldınız bırbırınızın msn sını aboooooooooooooooooooo

almadıkki:yikildim: :yikildim: alak bi ara yaw nese ben cıkıyom ukum geldi yarın özelden alırız hayya bis nası akıl edemedik sersi yaaa:yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sız ne zaman aldınız bırbırınızın msn sını aboooooooooooooooooooo

gııı
abooo
sersiyle 2 mizin meshur sözleri alısın garipsemeyin ha biz de dünyadanız:yikildim: :yikildim:
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:almadıkki:yikildim: :yikildim: alak bi ara yaw nese ben cıkıyom ukum geldi yarın özelden alırız hayya bis nası akıl edemedik sersi yaaa:yikildim: :yikildim:

sısıt benıkmm msn profılde var ordan alın pm ugrasmayak bı daha :yikildim: :yikildim: duyurulur :yikildim: dıkkatınıze :yikildim: :yikildim: sonra duymadık demeyın :yikildim:
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sısıt benıkmm msn profılde var ordan alın pm ugrasmayak bı daha :yikildim: :yikildim: duyurulur :yikildim: dıkkatınıze :yikildim: :yikildim: sonra duymadık demeyın :yikildim:
ben biliomBig Grin hayya nerden aldım aslı diim cok cenesi var sarıyo kene gibi:yikildim: :yikildim:
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gııı
abooo
sersiyle 2 mizin meshur sözleri alısın garipsemeyin ha biz de dünyadanız:yikildim: :yikildim:

nıye sen venusten gelmedın mı Allahım yaa dun öle dıyodun ama

ben uzaydan gelmısım kuslar getırmıs benı:yikildim: :yikildim:

sankı kendının az cenesı var bı dıl var papuc gıbı aslı sen al msn bakma buna
Ara
Melek06
aslı nie yasmıonSad::'( aslııı:'(:'(
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 04:16 PM