:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EndLess
Ne Guzel Senin Adina Sevindim Ben Futbolu Birakmak Zorunda Kaldim Ama Yavas Yavas Basliyorumtekrar Ayagimtam Duzelldiginde Tamammen Oynarim Herhalde
Ara
AsLı
İnşallah,dua ederim..benimde erkek kardesim futbol oynuyor..
Ara
Melek06
oh oh oynayın sersi sen gitmiomuydunBig Grin
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oh oh oynayın sersi sen gitmiomuydunBig Grin

YAW UZAK BIERE GİTMİCEM KI ZATEN SUAN DA YATAGIN USTUNDE OTURUYOM PC ORDAN CVP YAZIYOM :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
:yikildim::yikildim::yikildim:uyus nolcakBig Grin:yikildim:SERSİ kardesim benimBig Grin:yikildim:yalakalık yapim biras:yikildim:
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim:uyus nolcakBig Grin:yikildim:SERSİ kardesim benimBig Grin:yikildim:yalakalık yapim biras:yikildim:

YAP YAP KAPTAN BEY YAGCILARDA HANIM ABLAYI BI ZAHMET INDIRI VER :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YAP YAP KAPTAN BEY YAGCILARDA HANIM ABLAYI BI ZAHMET INDIRI VER :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
sus :yikildim: avatarı deiştirdim Big Grin oh canıma degsin:yikildim: aman ukum geldi gidiom size ii dedikodular aslım by sersi cüşşş:yikildim:
Ara
AsLı
oh oh allah muhabbetinizi arttırsınBig Grin ne güzel anlaşıyosunuz siz öyle:yikildim: :yikildim:iyi yapmışsın melek..Big Grin
Ara
EndLess
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oh oh allah muhabbetinizi arttırsınBig Grin ne güzel anlaşıyosunuz siz öyle:yikildim: :yikildim:

YAW ASLI Allah nazarlardan saklasın bız yenı barıstık zaten bu bana kustu dort gundur

bız cok ıyı anlasırız
Ara
Melek06
Smile Smile Smile severim keratayı:yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 14 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:07 AM