:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
PCKoPaT
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaaaaaa ayıpsınSmile.....
bende geldim millet nasılsınız...
aßi Sende oLmaSan ßunLarın ßana ßakCaa yok yaw Big Grin iiyiS Sen naSSın ßu arada Big Grin
Âh be.
Ara
AsLı
olur mu öyle şey PCKoPAT,nerdeydin bakim sen nescafe sogudu elimde..neyse ziyanı yok yeniden yaparım simdi..
Ara
Melek06
seker imzanı okuyamıyom gıı yapıstım gözlerim kör olcak rengini bi deiştir:yikildim:
Ara
PCKoPaT
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seker imzanı okuyamıyom gıı yapıstım gözlerim kör olcak rengini bi deiştir:yikildim:
oKuyama die öLe yaptım Chok merak edioSan tümünü Seç oKu Big Grin :yikildim:
Âh be.
Ara
Qetesh
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aßi Sende oLmaSan ßunLarın ßana ßakCaa yok yaw Big Grin iiyiS Sen naSSın ßu arada Big Grin

[COLOR="Indigo"][SIZE="3"]pc şekere laf yokSmile...
o bi sitenin şekeri...
[/SIZE][/COLOR]

Alıntı:seker imzanı okuyamıyom gıı yapıstım gözlerim kör olcak rengini bi deiştir

benimki nasıl bu arada....
Ara
PCKoPaT
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:olur mu öyle şey PCKoPAT,nerdeydin bakim sen nescafe sogudu elimde..neyse ziyanı yok yeniden yaparım simdi..
SaoLaSın AsLı Sana da Zahmet oLuo ama ßakma kuSrumuSa Big Grin
Âh be.
Ara
Melek06
:yikildim::yikildim::yikildimConfusedeni seker seni nese ben cıkıyom işim var biras 1.2 saat sona gelirim :yikildim:kurtulus yok yani:yikildim:
Ara
Qetesh
Alıntı:Va®LiK ®uHu Te®K eDe® GöZüN GöZüMDeN aY®iLiNCa! BeNDeKi a$K aLTiN MiSaLi aGi®LiGiNCa!

[COLOR="Indigo"]ben bu imzayı bir yerden hatırlıyorum....
[/COLOR]
Ara
EndLess
mıllet ben sımdı asık oldum galıba ( ulan basıma bısey gelcek bı gun ama hadı neyse )
Ara
Melek06
haa bu arada arkamdan dedikodumu yapmayın :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:45 AM