:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EndLess
Yaw Insan Bi Nescave De Bize Yolar Dime Yazik Yazik
Ara
AsLı
saol cnm benim,ne demek..haa ankara da dikkatli ol,sen lazımsın bize..heryere gitme öyle..Smile
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaw Insan Bi Nescave De Bize Yolar Dime Yazik Yazik

kıskandı:yikildim: sen pas at sanada yapsın bu pc seker nerde yaw özledimConfusedmiley17: :yikildim:
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kıskandı:yikildim: sen pas at sanada yapsın bu pc seker nerde yaw özledimConfusedmiley17: :yikildim:

kıskandım tabıkı yaw zaten ıcım ıcımı yıyo burda

ınsan bı bardakta bıse yollar kötüsünüz sız
Ara
AsLı
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaw Insan Bi Nescave De Bize Yolar Dime Yazik Yazik

seninkini daha yeni hazırladım serseri..melek yorulmus ya hani önceliği ona tanıdım..buyur iç,afiyet olsun..
Ara
Melek06
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol cnm benim,ne demek..haa ankara da dikkatli ol,sen lazımsın bize..heryere gitme öyle..Smile

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( cok korkuyom valla Sad Allah yardımcımız olsun cümlemizinConfusedmiley17: uff oralara hergün giderdim simdi gidemem tırstım valla:yikildim:
Ara
EndLess
AsLı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seninkini daha yeni hazırladım serseri..melek yorulmus ya hani önceliği ona tanıdım..buyur iç,afiyet olsun..

sagol aslı sen olmasan bu meleq hıc bısıy vermez bana

yaw bu bana kustu su bılem vermıyo gaddar kardes nolcak bıde kardes dıyoz
Ara
PCKoPaT
yaw ßiSi adamdan Sayan yokmu Big Grin
Âh be.
Ara
Qetesh
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw ßiSi adamdan Sayan yokmu Big Grin

[COLOR="Indigo"][SIZE="3"]aaaaaaaa ayıpsınSmile.....
bende geldim millet nasılsınız...
[/SIZE][/COLOR]
Ara
Melek06
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw ßiSi adamdan Sayan yokmu Big Grin

ben saydımya :yikildim: Sad Sad
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 19 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:47 AM