:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EndLess
İşimiz Allaha kaldı zaten baska kımse yardım edemz bıse

bıde yenı bırını bulursak belkı olar

ben yarın msn lısteme bı daha göz atayım belkı sanslı bı kız vardır
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İşimiz Allaha kaldı zaten baska kımse yardım edemz bıse

bıde yenı bırını bulursak belkı olar

ben yarın msn lısteme bı daha göz atayım belkı sanslı bı kız vardır
:yikildim: :yikildim: at bakalım msn yerine gercek dünyaya dönsen etrafında yokmu kızConfusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara
EndLess
yaa ne gercek dunyası ne sanal dunyası ben onu ıstıyorum onu onuuuuuuuuuuuuuuuuu baskasını degıl kımseyıode ıstemıcem bundan sonra hayatımda
Ara
sivas_58
iyi akşamlar arkadaşlar sohbet etmek isteye yok mu?:Smile
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa ne gercek dunyası ne sanal dunyası ben onu ıstıyorum onu onuuuuuuuuuuuuuuuuu baskasını degıl kımseyıode ıstemıcem bundan sonra hayatımda

seni istemiyeni sen nie istiyon kız mı yok sana hem belki o baskasını seviodurSad Sad
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:seni istemiyeni sen nie istiyon kız mı yok sana hem belki o baskasını seviodurSad Sad

eger sevdıgı kısıyı bana gercek sekılde sölerse hayatında kalabalık yapmıcam ama eger sölemekten kacarsa hataında kalabalık olmaya devam ederım

ama kımı sevdıgını sölesın bıleyımm dıme ama
Ara
Melek06
HOSGELDİNSmile sohbet etmek istiyorsan sohbet bölümüne ugraBig Grin
Ara
EndLess
hosgeldın kardes aramıza
Ara
AsLı
hosgeldin...
Ara
Qetesh
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:"Ask ßittikten Sonra ArkadaSh kalalım demiSLer... Peki ßende soruorum: GüLe ßaşka isim werSen farkLı kokar mı:'( " ne GüSeL Sös dimee... Sad: Chok etkiLenmiShtim ßu Sösden Sad:

tuttum bu sözüSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 06:03 AM