:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
mesafe
ABLANIZ SİZE GURBAAAAAAAAN OLSUN
ben hepinizin ablası olurum siz merak etmeyin:yikildim:

benimde ablam yok benim ablam kim olcak:? :? :? :? :? :? :yikildim:
Ara
deryalım
ben olayım diycem senin ablan ama ben senden küçüğüm
şansına küss Big GrinBig Grin
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
tmm yaw
ne barıyon da
el kadar bebeye ? Big Grin
Ara
ynsyksL
ben de geLdimm kmse yokmuuuu???
Ara
Qetesh
mesafe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öle demişsin ama herşey bi karşılıktan ibaret değildir ablacım tmm mı
bunu heç bi zaman unutma ....
bi kere affedersen geriside gelir unutma
hem zaten sevse o insan ya da ne bilim değer verse öle bişe ye kalkışmaz kalkışamaz...
Bİ DEFA YAPIYOSA DA GERİSİ GELİR ARKADAŞLAR..
bi ilişkiyide bitiriyosanız bence bidaha başlamayın bitiriyosanız ama diyorum ..bakın.
bitirmekte kolay olmamamlı zaten iiice düşün sonra karar ver öle..

[COLOR="Purple"][SIZE="3"]hopp noluyo bakim...Big Grin
affeder dediysek bir kereye mahsus affeder...
ikincide olur ama üçüncü ara sıraBig Grin
dördüncüde kesinlikle affetmez...
[/SIZE][/COLOR]
Ara
Qetesh
[COLOR="Purple"]walla bende olurum dicem
biliyonuz hem yaş, hem cinsiyetBig Grin
[/COLOR]
Ara
AdAmIn1i
Arkamdan Konuşmayın Nen Big Grin

Hiç Kimseye Bırakın Burayı Demedim Dememde Herkez Bişiler Olduğunu Gördü ve Kendine Göre Sebepleri Olduğu İçin Ayrıldı Bunda Yorum Yapmak Ne Size Nede Yönetime Düşmez. O Gitti Bu Gitti Sadece Gitti Diye Biliyorsunuz Ama Neler Olduğunu Asla Smile Bi Yere Gittiğimiz Yok Buralardayız Bende O da Onlar da Smile
Ara
p£r!k!z!
gurbetci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:esracim kardesim bende seni cok seviyorum ayrica herkese cok tesekkürler duygsuzda arkadasim dedigim herkes benim icin cok degerlidir ve herzamanda öle olucak...
ayrica sena ali gitti hepsi gitti demissin canim biz aliye göbekten bagli degiliz benim nedenlerim vardi o konuya girmek istemiyorum ama bunuda sölemeden edemedim...
benim duygusuza ne kadar deger verdigimi yakin arkadaslarim biliyordu en azindan ayri bi yeri vardir herzaman bende...
hepinize tekrar tesekkürlerSmile

özgülcüm ben ali gitti die herkes gitti demedim demem de herkesin kendince sebebi var ondan gitti dedim..
kimse kimseye bağlı değildir..
benmde duygusuza verdiğim değeri arkadaşlarımdan bir kaçı bilior..
neyse boşferelim gitsin herkes anlamak istediğini anlıor zaten.. kimsenin kalbini kırmak yada rencide etmek değil cabam yanlış anlaşılmakda değil.. k.bkmayın
Ara
p£r!k!z!
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkamdan Konuşmayın Nen Big Grin

Hiç Kimseye Bırakın Burayı Demedim Dememde Herkez Bişiler Olduğunu Gördü ve Kendine Göre Sebepleri Olduğu İçin Ayrıldı Bunda Yorum Yapmak Ne Size Nede Yönetime Düşmez. O Gitti Bu Gitti Sadece Gitti Diye Biliyorsunuz Ama Neler Olduğunu Asla Smile Bi Yere Gittiğimiz Yok Buralardayız Bende O da Onlar da Smile

arkandan asla konuşmuoz bee sende

kimseye hadi gidelim demessin desende bu senin samimiyetine bağlıdır ali..
neyse ben gene yanlış anlaşılcam sussam iyi...
evet haklısın kimin ne yaşadıgını bilemez kimse herkes kendini ne yaşadıgını bilio
herkesten özür diliyorum...
Ara
AdAmIn1i
Sena Çok Abartıyosunuz Yaw O Böyle Demiş Şu Bunu Söylemiş Boşver Gitsin Biz Biliyoz Seni Kardeşim Alla Alla. Bak Sus Ban Yicez Şimdi Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:21 AM