:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Rüya Güzeli
ewt sena ablamın dedigi gibi bnde forumdan bi ara biri yüzünden ayrılıcaktım bide düşündüm ki ben kendimi bildikten sonra o kişi bni ne kdr üzsede ne kdr foruma kötü tanıtsa da bni burda sewenler wardı we en önemlisi dostlarım wardı bunları düşünerek gitmemeye karar werdim we sena ablajım sana ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM buraya arada da olsa gelip konumu sana olan sewgimi hiçe saymadıgın we sewgi we saygıdan anladıgın için Wink ama şunu çok ii biliorum sn gittiysen bildigin bişey wardır allah hepinizin gönlünce wersin sewildiginizi unutmayın
Ara
p£r!k!z!
ibra_HE_m Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hoşbulduk umarım dediin gibidir

merak etme sen bana güven Wink öledir burası ii dostluk arkadaşlık ve ii vakit geçirisin Wink herşey gönlünce olsun
Ara
p£r!k!z!
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewt sena ablamın dedigi gibi bnde forumdan bi ara biri yüzünden ayrılıcaktım bide düşündüm ki ben kendimi bildikten sonra o kişi bni ne kdr üzsede ne kdr foruma kötü tanıtsa da bni burda sewenler wardı we en önemlisi dostlarım wardı bunları düşünerek gitmemeye karar werdim we sena ablajım sana ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM buraya arada da olsa gelip konumu sana olan sewgimi hiçe saymadıgın we sewgi we saygıdan anladıgın için Wink ama şunu çok ii biliorum sn gittiysen bildigin bişey wardır allah hepinizin gönlünce wersin sewildiginizi unutmayın

canımsın ya esrajım ..
kimse için tterk etmeye değmes dediklerinde haklısın kendini bildikden sonra gerisi boş.. seni tanıyan tanır benim olay kötü tanıtmak yada tanınmamak ile ilgili değildi..
senin de saygın ve sevgi anlayışın için tşkr ederim ... canım
sizde sevildiginizi vve sayıldıgınızı unutmayın Wink
kimse benim için bir hiç değildir canım kimseyi hiçe saymam Wink tşkr ederim ve tbrk ederim seni ayrıca
Ara
Rüya Güzeli
çok tşk. ederim ablacım snn saygınlıgından dolayıdır bnm saygınlıgım Wink biliorum ablacım kimseyi hiçe saymassın diqerleri gidip edepsizce gitmessin seni çok sewiyorum we tebrik ediyorum çünkü burdan ayrıldın ama gururunla edebinle.örnek alıcagım insanlardan birisin ablacım Wink
Ara
p£r!k!z!
tşkr ederim canım..
giden gitmiştir canım edepli edepsiz..
burda bilinmeyen çok seyler var canım
boşfer tımam mı =))
Ara
Rüya Güzeli
anlıyorum ablacım herşey için tşk.ler Wink
Ara
Rüya Güzeli
bn bide bişeyi belirtmek istiyorum burda eski konuları açmıyorum ztn konuları bildigim yok açıyım burdaki amacım sewdigim insanların buraya dönmelerini istemem YANLIŞ ANLAŞILMASIN herkesin bnm yüregimde yeri war ben kimseye düşman deqilim
Ara
gurbetci
esracim kardesim bende seni cok seviyorum ayrica herkese cok tesekkürler duygsuzda arkadasim dedigim herkes benim icin cok degerlidir ve herzamanda öle olucak...
ayrica sena ali gitti hepsi gitti demissin canim biz aliye göbekten bagli degiliz benim nedenlerim vardi o konuya girmek istemiyorum ama bunuda sölemeden edemedim...
benim duygusuza ne kadar deger verdigimi yakin arkadaslarim biliyordu en azindan ayri bi yeri vardir herzaman bende...
hepinize tekrar tesekkürlerSmile
Ara
Rüya Güzeli
snnde bizim kalbimizde ayrı bi yerin war ablacım tşk. Wink
Ara
mesafe
bende anlamıyom kendimi bazan valla
gelip geçici bişe sanki
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 07:18 PM