:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
lazmurat
hade ya kaga ...............
Ara
PCKoPaT
iSteriS-iSteriS!!! aßLaLarımııııııııııS geri dönün noLaaaaaaaaaar :'(
Âh be.
Ara
Tatlı_Çocuk
Uzun Bi Aradan Sonra Hepinize Merabalar Arkadaslar Nasılsınız Görusmuyeli Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
p£r!k!z!
merhabalar arkadaşlar...
ben geldim =) şimdilik...
esrajım ve diğer arkadaşlar tşkr ederim bizi kendi adıma konuşmam gerekirse beni ne kadar sevdiğinizi ve özlediğinizi gördüm tşkr ederim gerçekten hoşuma gitti..
burdan ayrılma nedenlerimizin hepimizin ki faklı... merve özgül ve ben
ben bir ara isyan bitmes yüzünden olan bir tartışmadan dolayı bana yapılan haksızlıkdan dolayı ve ali ibo ile olan bir olayın da devamında olan haksızlıktan dolayı ayrıldım çünkü kendime yediremedim.. ben moddum modlugum bir kere bişe sölenilmeden mesut tarafından elimden alındı. geri verildi sonra
ikincisinde de bana bir açıklama bir şey sölenilmeden geri alındı.. gördüğüm birşey var burda ben biz gittikden sonra neyse..
mervenin ayrılma nedeni de farklı o kendince haklı ve gelmek istememi de normal... merve zaten pek girmio bildigim kadarı ama o benden çok burda görünüyordu =)
gurbetçiye gelince onu bilmiorum ama ali burdan gidince onlarda gittiler ... (burası yanlış anlaşılmış kimse kimsenin göbeğine bağlı değil giden gitmiş işte..)

inş. herkes ggeri döner herşey eskisi gibi olur ..
ama ben ayrıldıkdan sonra farkına vardıgım bir şey herkes teker teker gidio gitmiş..

herkesin bir bildiği vardır..
ben bir kere burdan sogudum biraz ve gene aynı haksızlıklar yapılacaksa gelmemin bir manası yoktur die düşünüyorum.. sizleri tanımak güzel ve sizlerle olmak
bende burayı ve sizleri çok özlüyorummm
esrajım kimseyi böle adlandırıp bu şekilde küçük düşürüjü laflar etmeyelim olur mu kimse kırılmasın Wink

sizleri seviom ve özlüyorm tşkr ederim
Ara
Leader
Herkes gelmesin, sevgiyi hak edenler gelsin. Anladın sen onu :tolga:

p£r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merhabalar arkadaşlar...
ben geldim =) şimdilik...
esrajım ve diğer arkadaşlar tşkr ederim bizi kendi adıma konuşmam gerekirse beni ne kadar sevdiğinizi ve özlediğinizi gördüm tşkr ederim gerçekten hoşuma gitti..
burdan ayrılma nedenlerimizin hepimizin ki faklı... merve özgül ve ben
ben bir ara isyan bitmes yüzünden olan bir tartışmadan dolayı bana yapılan haksızlıkdan dolayı ve ali ibo ile olan bir olayın da devamında olan haksızlıktan dolayı ayrıldım çünkü kendime yediremedim.. ben moddum modlugum bir kere bişe sölenilmeden mesut tarafından elimden alındı. geri verildi sonra
ikincisinde de bana bir açıklama bir şey sölenilmeden geri alındı.. gördüğüm birşey var burda ben biz gittikden sonra neyse..
mervenin ayrılma nedeni de farklı o kendince haklı ve gelmek istememi de normal... merve zaten pek girmio bildigim kadarı ama o benden çok burda görünüyordu =)
gurbetçiye gelince onu bilmiorum ama ali burdan gidince onlarda gittiler ...

inş. herkes ggeri döner herşey eskisi gibi olur ..
ama ben ayrıldıkdan sonra farkına vardıgım bir şey herkes teker teker gidio gitmiş..

herkesin bir bildiği vardır..
ben bir kere burdan sogudum biraz ve gene aynı haksızlıklar yapılacaksa gelmemin bir manası yoktur die düşünüyorum.. sizleri tanımak güzel ve sizlerle olmak
bende burayı ve sizleri çok özlüyorummm
esrajım kimseyi böle adlandırıp bu şekilde küçük düşürüjü laflar etmeyelim olur mu kimse kırılmasın Wink

sizleri seviom ve özlüyorm tşkr ederim
ibra_HE_m
daha acemi sayılırım forumda ama yanlış anlamadıysam bazı kötü sayılabilecek olaylar olmuş. neticede hepimiz insanız duygularımız var her ne kadar forum duygusuz olsada. biribirimizi kırmadan incitmeden sevgi saygı cercevesinde insana yakısan budur 3 günlük dünyada LÜTFENNN
Ara
ibra_HE_m
tüh yaa muhabbeti kacırdık emii
Ara
p£r!k!z!
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herkes gelmesin, sevgiyi hak edenler gelsin. Anladın sen onu :tolga:

öle deme be tolgajım =((
herkes sevgiyi hakkedio ..
Ara
p£r!k!z!
ibra_HE_m Adlı Kullanıcıdan Alıntı:daha acemi sayılırım forumda ama yanlış anlamadıysam bazı kötü sayılabilecek olaylar olmuş. neticede hepimiz insanız duygularımız var her ne kadar forum duygusuz olsada. biribirimizi kırmadan incitmeden sevgi saygı cercevesinde insana yakısan budur 3 günlük dünyada LÜTFENNN

öncelikle hoş geldin arkadaşım ...
siteyi beyeneceginden hiç şüphem yok
burda güzel arkadaşlıklar edinceksindir..
evet oldu birşeyler ama o kadar kötü seyler olmadı sadece duygular var ve saygı saygı bitmesin die ayrınıldı zaten Wink arada girsekde .. =)

tşkrler arkadaşım
Ara
ibra_HE_m
hoşbulduk umarım dediin gibidir
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:50 PM