:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Firari Fırtına
Alıntı:Tolga kusura bakma bu kadar lafa tutamadım kendimi...

Yuh be arkadaş, olayı buraya kadar getirmişsiniz pes yaa..

faruk, fırtına(mehmet) ne biçim laflar sölüyorsunuz siz yaa.. Hadi fırtınanın her zamanki hali, bu faruk denilen şahsiyet(siz) yok ağıza almalar yok oteller falan; Bi önce kendine bak sen, kendi yaptığın değerleri başkasına laf atma... Önce dil öğren edep öğren..

Ya sana ne demeli mesut; söleyecek söz bulamıyorum ben sana..

Ben cidden anlamıyorum, banlamalarınız haklıca ama bu lafları söleyenleri ni ört bas ödeyorsunuz açık ça faruğa ban gerekirken hala tek taraflı oynuyorsunuz devam edin... Yazık yaa... Gerçekten çok yazık...

en iyisi beni banlayın.... konuşursam geçmişime yakışmayakcak şeyler yapacam...

Süleyman efendi ,

Bu yazılanları okuyorsundur eminim . Bu yukarıdaki yazıyı yazmadan önce , ilk Sultan ın Eywallah ın yazılarını okudunmu sen . Önce onları oku , ordaki amaç nedir ölç biç tart sonra konuşma hakkını biz sana verirsek konuşursun , yazarsın . Öyle hemen bilip bilmeden zıplama konulara .

Bak güzel kardeşim seni severim bunu biliyorsun ama bu öncedendi , şuan için ne sevgim var sizlere nede saygım . Çünkü durup dururken foruma gelen terbiyesizlik yapan ortalığı karıştımak isteyen sizsiniz . Sizsiniz diyorum çünkü Ha sultan ha sen aynıdır bu . Yani adana grubu ve sen . Kişi gelmiş paylaşımlarını silmeye gelmiş , sil git sana bişey diyen oldumu ? Olmadı . Ama başlık açıp dalga vari yaklaşım ve saygısızlığa da susacak değildik . Yani ellerimiz armut elma toplamıyor .

Siz bunu seviyenizi düşürerek yaparsanız , forum daki değerli üyelerde size en yakışan cevabı böyle verir . Verdikde . Bir daha olmamasını istiyorsanızda , gidin forumunuzda eğlenin . Bizlerden biri sizin forumunuzda terbiyesizlik yaptımı ? Yapmadı . Ama siz kendi forumunuzda bile saygısızlık yaptınız , bunları okudum gördüm . Duygusuzu sallayın cümlelerini kendi forumunuzda yazan sizlersiniz . Eğer burdan biri sizin forumda bir seviyesizlik yaptıysada buyurun açık oturum yapalım .

Şimdi umarım bizleri daha iyi anlarsınız . Ayrıca evet haklısın ben belli bir kişiyim , Faruk a ne oluyor ?. Faruk da belli bir kişidir . Bu kişiye şahsiyetsiz diyemessin , dersen o sen olursun , yani şahsiyetsiz .

Birde cümlelerini kurarken Tolga kusura bakma demişsin , Korkma Tolga kimin ne mal olduğunu bilir ve kusura bakmaz . O kadar .

Not : Mesut a söyleyecek laf bulamazsın zaten , o buranın bel kemiği ve en delikanlı adamıdır . Daha ne laf edecen bu adama . Bu hakkıda sana veren olmadı . Dene , gör ....

Sevg ...
Ara
Firari Fırtına
Özür dilerim forum üye dostlarından ....

Sadece cevap hakkımı kullandım .. Ben öyle sus pus olamam . Huyum batsın ...

Sevg ...
Ara
Gulguzeliii
kımse yokmu hadı sohbette buyrun...
sindy
kimse yokmu konuşcakk
Ara
djseninim
tamam tamam şaka yapmıştım
Ara
İKLİM
ben geldim