:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Masal_yuzLu
Sen çok seviyelisin eyvalla maşalahBig Grin

seni kutlarım Big Grin

gidin kendi forumunuzu pisletin cici arkadaşlar. Big Grin

Sen ve sizler ancak FORUMDA kalleşliği benimseyen kişilersiniz..
şatonuza yada klubenize gidin.
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
h.ß sn 87 ya$hnda mısnTongue
Ara
blue_belial
benım ısmımı agzınıza alıp durmayın.

adımı agzına alanın agzına .........
biber sürerim Big Grin
eRCi
Arkadaşlar buranın bir tartışma platformu olmadığını hatırlatırım Tehdit argo ve rencide edici kelimeleri ve davranışları birbirimize sarf etmekten kaçınalım bu tür davranışların bizim ailemizde yeri olmadığı gibi kimse duygusuz.com bütünlüğünü bozamaya kalkmasın bu tür davranışta bulunan üyelere gerekli cezalar verilecektir tüm duygusuz olarak olarak bu güzel ailenin lekelenmesine müsaade etmeyeceğiz.

Saygılar....
MorciveT
Görüldüğü gibi, beklemediklerimizi yaşıyoruz.

Yapılmak istenenler apaçık ortada, yorum yapmanıza gerek yok arkadaşlar... Görünen köy klavuz istemez.
Ara
Firari Fırtına
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
BU SİTEYE ÜYE OLALI NERDEYSE BİR YIL OLUYOR...O ZAMAN NE FARUK, NE FİRARI MI NEYSE İSMİ, LAZIM DEÄžİL , MASAL YÜZLÜ ONLARIN HİÇ BİRİ YOKTU AMA SİTE BUZAMANKİNDEN ÇOK İYİ OLDUÄžU KESİNDİ...ÇIKMIŞ KENDİ KENDİNE AHKAM KESENLER ACABA KENDİ YAŞLARINA VE SEVİYELERİNE BAKMAYI UMARIM DÜŞÜNÜRLER..... BELKİ KARŞIDAKİ YAŞININ KÜÇÜKLÜÄžÜNDEN GELEN HATALAR YAPIYOR..PEKİ BÜYÜKLER....VE ŞU AN EN İYİ ARKADAŞIMA LAF SÖYLEYENLER...SÖYLESENİZE SİZİN SEVİYENİZİDE GÖRDÜK SİTEDE BİRBİRİNE HAKARETLER,,KAVGALARINIZ,,YALANLARINIZ EKSİK OLMADI SAYGIMIZDAN SİZE ÇIKIPTA SEVİYE YOKSUNU FALAN DEMEDİK... SÖYLESENE EMİN ARKADAŞIM LAFI SÖYLEYEN SEVİYESİZ OLUYORDA SEN DEDİKLERİNLE SEVİYENİ GÖSTERMİYORMUSUN SADECE DOLAYLI YOLDAN ANLATIYORSUN!!! HER İKİSİDE AYNI YOLA ÇIKIYOR KARDEŞİMM..İSTER BANA DA SEVİYE YOKSUNU DEYİN AMA BEN KENDİMİ BİLİYORUM SİZİN DEMENİZLEE BİRŞEY OLMAYACAK...AMA BU OLANLARLA ÇOK İYİ BİRŞEY ANLADIM....SİTEDE DOSTLUKLAR HARBİDEN YALANMIŞ...

[b]MorciveT: Hakaret ve küfür forumda yasaktır.
[/b]
:hihi :hihi :hihi :hihi

Aferin .... Ben sizlerin üye olduğunuz zamanlrı hatırlarım .. Neysee seviyenz belli işte .. Bari akıllı akıllı gidin .. Güle gülee ..

Sevg ...
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
Alıntı:ZEYNEP MİİSN NESİN YORUMLARIN SANA KALSIN GÜZELİM SEN SEVİYE DÜŞKÜNÜ İNSANLARLA YAŞA...SULTANA BİZE BULAŞMA!!!!!!!

istediimLe yasarm konusurm sanane...Seviye düskünü sizSiniz ßuda mesaJlarınısdan ßeLLi Oluo.hadi cnm gitCekSenis defoLup gidin.Sayfa kirLiliqi yapmaIn..
Ara
Firari Fırtına
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YİNE KONUYU SİLİN......KEVSER ŞU ADAMLA MUHATTAP OLMAYA BİLE DEÄžMEZZ GEREKSİZZ HEMDE ÇOOKKK GEREKSİZZ!!!!!!!

ZEYNEP MİİSN NESİN YORUMLARIN SANA KALSIN GÜZELİM SEN SEVİYE DÜŞKÜNÜ İNSANLARLA YAŞA...SULTANA BİZE BULAŞMA!!!!!!!

Teşekkürler ....

Seviyenizi bu kadar ulu orta serdiğiniz için ... Notunuz belli ...

Sevg ...
Ara
*TATLI BELA*
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen çok seviyelisin eyvalla maşalahBig Grin

seni kutlarım Big Grin

gidin kendi forumunuzu pisletin cici arkadaşlar. Big Grin

Sen ve sizler ancak FORUMDA kalleşliği benimseyen kişilersiniz..
şatonuza yada klubenize gidin.

lütfen emin ya rica ediyorum...
madem bişe sölüyosun foruma neden hakaret ediyosun anlamadım....
kimsenin burayı pislettiği yok...hiç bir şey göründüğü gibi değil...burası nasıl öyleyse orasıda aynı benim için bizde varız orda lütfen ama....
hepinize söylüyorum yeter artık ya...
MorciveT
Can dost güzel insanlar,

Yazımı görmediniz sanırım,

YORUMA GEREK BİŞİ OLDUÄžUNU SANMIYORUM.

Kargalar ötmeye başlayınca bülbüller susar değil mi ? Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 09:54 AM