:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Firari Fırtına
Yönetimden ricamdır ...

Bu başlık komple silinsin .. Ve huzur bozmak istiyen kişide süresiz banlansın . Hak ettiği bu ...

Yönetim ..... Hadi iiiiiiiiiiiiii

Sevg ....
Ara
*TATLI BELA*
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yav sultan

Sana insan olduğun için saygım sonsuz...
Ama buraya kusarak kirlettiğin için
Nefretimde sonsuz olur..

Şimdi ipini nerden kopardıysan git bağla..
Kulubene dön Hadi canım...

Sevdiğim değer Verdiğim kişilere laf etme.. Beynin yetmez.

Bu arada süleyman için susuyorum..
Nerde Senin pişkinler nerde Big Grin

benim kuzenim birine hakeret etmiş olabilir ama sen bana yada bir başkasına böyle birşey söyleyemezsin gördünmü benim birine kötü söz söylediğimi gördünmü pişkinlik yaptığımı.....
inanmıyorum.... bravo valla size...
Masal_yuzLu
*TATLI BELA* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim kuzenim birine hakeret etmiş olabilir ama sen bana yada bir başkasına böyle birşey söyleyemezsin gördünmü benim birine kötü söz söylediğimi gördünmü pişkinlik yaptığımı.....
inanmıyorum.... bravo valla size...

Sen niye üstüne alındın??
kevser
Ben senin tarafsızlığını çok Seviyorum böyle devam et.
Keşke sultanda Senden birşeyler öğrense..

bu arada laf gideceği yeri bilir. Sana değil..
Ara
Firari Fırtına
Kevser ,

Konuyu dağıtmayalım . Seni biliyoruz elbette . Hatta özlenen oldun yüreklerde . Ama Sultanın yaptıklarıda hoş değil . Boşverelim .. Konu silinecek ve sorun yok bu anlamda ...

Sevg ...
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
Sultan yaptıın gerCekten coq ayıP gitceksen edeßinLe git...küfür Edereq diiLAngry
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
ßen geLdm...
Ara
Firari Fırtına
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sultan yaptıın gerCekten coq ayıP gitceksen edeßinLe git...küfür Edereq diiLAngry

Teşekkürler ......
Ara
EYVALLAH
BU SİTEYE ÜYE OLALI NERDEYSE BİR YIL OLUYOR...O ZAMAN NE FARUK, NE FİRARI MI NEYSE İSMİ, LAZIM DEÄžİL , MASAL YÜZLÜ ONLARIN HİÇ BİRİ YOKTU AMA SİTE BUZAMANKİNDEN ÇOK İYİ OLDUÄžU KESİNDİ...ÇIKMIŞ KENDİ KENDİNE AHKAM KESENLER ACABA KENDİ YAŞLARINA VE SEVİYELERİNE BAKMAYI UMARIM DÜŞÜNÜRLER..... BELKİ KARŞIDAKİ YAŞININ KÜÇÜKLÜÄžÜNDEN GELEN HATALAR YAPIYOR..PEKİ BÜYÜKLER....VE ŞU AN EN İYİ ARKADAŞIMA LAF SÖYLEYENLER...SÖYLESENİZE SİZİN SEVİYENİZİDE GÖRDÜK SİTEDE BİRBİRİNE HAKARETLER,,KAVGALARINIZ,,YALANLARINIZ EKSİK OLMADI SAYGIMIZDAN SİZE ÇIKIPTA SEVİYE YOKSUNU FALAN DEMEDİK... SÖYLESENE EMİN ARKADAŞIM LAFI SÖYLEYEN SEVİYESİZ OLUYORDA SEN DEDİKLERİNLE SEVİYENİ GÖSTERMİYORMUSUN SADECE DOLAYLI YOLDAN ANLATIYORSUN!!! HER İKİSİDE AYNI YOLA ÇIKIYOR KARDEŞİMM..İSTER BANA DA SEVİYE YOKSUNU DEYİN AMA BEN KENDİMİ BİLİYORUM SİZİN DEMENİZLEE BİRŞEY OLMAYACAK...AMA BU OLANLARLA ÇOK İYİ BİRŞEY ANLADIM....SİTEDE DOSTLUKLAR HARBİDEN YALANMIŞ...

[b]MorciveT: Hakaret ve küfür forumda yasaktır.
[/b]
:hihi :hihi :hihi :hihi
Ara
EYVALLAH
[b]MorciveT: Hakaret ve küfür forumda yasaktır.
[/b]
Ara
Firari Fırtına
Hoş Geldin .... Bende burdaymışım Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 18 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:41 PM