:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
pptya83
Öğretilerin etkisinden kurtulup kendini bulmak nasıl olacak önce bunu bulmak gerekir diye düşünüyorum.Ne dersin
haklısın insanın kendini önce keşfetmesi sonra bulması hiç kolay değil.uzunca da zaman alıyor. Fakat öğretilerin etkisinden kurtulmak fikri biraz karışık gibi geliyor bana.yani bazı öğretiler var ki onlar bize rehber olabilir. İyiyi ve kötüyü oradan da bizim ayırt etmemiz lazım diye düşünüyorum.
Ara
hasanhusso3706
ARKADAŞLAR BEN KAÇAR BİR DAHA UZUN BİR SÜRE İNTERNETE GİRMEYECEÄžİM KONUŞMAK İSTEYEN İÇİN MSN AÇIK GÖRÜŞMEK ÜZERE.
Ara
sekey_sekey_sekey
doğrusun derimmmmmmm ne diycemmmm baskaaa
Ara
ibrhmslv
türkiyede 100 yılında şampiyon olan tek takımız arkadaşlar ve öle kalacağız
Ara
pptya83
sekey ya da şeker, kaç yaşındasın sakıncası yoksa tabii!
Ara
ibrhmslv
kendinden geçmiş insanın bırakıp gittiği kendisine geri dönmesi. ayılması. ya kendi kendinize gelirsiniz. ya da birileri sizi kendinize getirirler.
Ara
Pessimist
_ALONE_S@HR@M_ vbmenu_register("postmenu_274135", true); sen bilmiyorsun siteyi siteyi benden iyi bilemezsin ondan ole konusuyorsunWink
Pessimist
Alıntı:
[SIZE=4]ARKADAŞLAR BEN KAÇAR BİR DAHA UZUN BİR SÜRE İNTERNETE GİRMEYECEÄžİM KONUŞMAK İSTEYEN İÇİN MSN AÇIK GÖRÜŞMEK ÜZERE.

noldu hasan nereye[/SIZE]
_ALONE_S@HR@M_
Pessimist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:_ALONE_S@HR@M_ vbmenu_register("postmenu_274135", true); sen bilmiyorsun siteyi siteyi benden iyi bilemezsin ondan ole konusuyorsunWink
dogrudur fatih ne diyim ama sunuda not et aklına gidenler bu siteyi cok sevdikleri ve ya sizi diyim sevdikleri icin gittiler degilmi
yani burasıda tartısılır neyse yoruma acık biyer isteyende isteni yazar ok arkadasım.. siteyide zamanla tanıcam benide tanırsın sende zamanla :Smile
Ara
Pessimist
Alıntı:
dogrudur fatih ne diyim ama sunuda not et aklına gidenler bu siteyi cok sevdikleri ve ya sizi diyim sevdikleri icin gittiler degilmi
yani burasıda tartısılır neyse yoruma acık biyer isteyende isteni yazar ok arkadasım.. siteyide zamanla tanıcam benide tanırsın sende zamanla :Smile

belki bilmediğin biseler vardır ha gitmeleriyle ilgiliSmile
ins.arkadasımWink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:50 AM