:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
sekey_sekey_sekey
pptya83 h.g aramızaaa nerdennn
Ara
sekey_sekey_sekey
gitti bilemmm
Ara
pptya83
istanbuldan
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
insanoğlu hep bir arayış içerisinde değil midir?
o yüzden kendini bulmak elbetteki vardır
su ana kadar en buyuk bulusu henuz kimse bulamadi . Kanaatimce en buyuk bulus ; KENDINI BULMAK' tir...
kendimizi bulamasakda bu uğurda ufakda olsa çaba sarfetmekde çok önemli diye düşünüyorum
çaba sarfedelim olur mu ?

herkesin kendini bulması ümidiyle...
teeşekkürler papatya güzEL konu inanki...
Ara
sekey_sekey_sekey
evt arkadaslar bu mutlu haberii size ben vermektenn mutluluk duyuyorummm biliyorsunuz ki aslı ve çağlarrr ayrılmıstııııııııııı 27 nisan tarihindeee tekrar birlestiler ask die ben buna derim beaaa sefiyolar birbirleriniiii
Ara
hasanhusso3706
sekey_sekey_sekey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evt arkadaslar bu mutlu haberii size ben vermektenn mutluluk duyuyorummm biliyorsunuz ki aslı ve çağlarrr ayrılmıstııııııııııı 27 nisan tarihindeee tekrar birlestiler ask die ben buna derim beaaa sefiyolar birbirleriniiii
Teşekkürler bu sevindirici haberi bizlere söylediğin için Allah onları birdaha hiç ayırmasın.Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnn.
Ara
eRCi
Mutluluklar.....
sekey_sekey_sekey
doğrusun yani katılıyorum sanaaa
Ara
aytek01
Her insan kendi içinde ayrı bir dünyadır.Bu nedenledirki herkes kendi penceresinden dünyaya bakar.Dünyaya bakış şeklimizde genellikle bize öğretilenler ve yaşayarak öğrendiklerimizle olur.Önemli olan burada kendimizi bulmanın ne kadar zor olduğunu bilmektir.Bunun için belki bir ömür bile harcayabilir insan.Bazıları bulamadan giderler dünyadan.Öğretilerin etkisinden kurtulup kendini bulmak nasıl olacak önce bunu bulmak gerekir diye düşünüyorum.Ne dersin
Ara
sekey_sekey_sekey
evt arkadaslarr birlestiler artıkkkkk ayırmasın onlarııı
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 14 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:27 AM