:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
fAsT_fOoD
askkkk bana gore onu dusunurken heycanlandıgın bırıdır gece yattıgında yarım saatten belkıde fasla hayal ettıgın seyhdır sewgı benım ııcın bı anlam ıfade ettmıo waLLaaa
Ara
YABANCI
Sulo Kardeism Beni Bura Cagirdin Bi Yere Gitme Lemm Smile
Ara
Shimariq_Shey
slmm ben varımmmmmmm
Ara
Qetesh
[COLOR="Purple"]hoşgeldin aslıSmile
sefalar getirdin
nbr nasılsınSmile
[/COLOR]
Ara
hasanhusso3706
Neler Oluyor Böyle Ya giden gidene herkeze bir şeyler olmuş görüşmeyeli herkes gitmekten yana konu açmış en az 10-20 kişi gitmek ten yana konu açmış nereye böyle.
Ara
_ALONE_S@HR@M_
ben yeniyim evet arkadasım bende okudum bi cok kişi gitmiş gidende bi sebep yazmamıs digerleride o gitti bu gitti diye gitmiş
bence gitmek isteyen gider
Ara
hasanhusso3706
_ALONE_S@HR@M_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben yeniyim evet arkadasım bende okudum bi cok kişi gitmiş gidende bi sebep yazmamıs digerleride o gitti bu gitti diye gitmiş
bence gitmek isteyen gider
Hoş Geldin ben uzun bi zamandır intrnete giremiyordum ama gideceklerinden yana konu açtıklarını görünce şok oldum.
Ara
sekey_sekey_sekey
slmmss gene benn geldimm
Ara
sekey_sekey_sekey
ya arkadaslarrr sitenin tadı tuzu olan lar gidincee burda kalmak anlamsızzz ttmm mııı
Ara
_ALONE_S@HR@M_
neden arkadasım sen bu siteye onları tanıyarakmı geldin ben buraya geldim kimseyi tanımıyorum ama gördüm kadarıyla bi cok kişi ii ve paylasımlarıda cok güzel
eger bi kişi giderse digerleride düsünmeden siteyi bırakıp giderse buda siteye ne kadar önem verdini gösterir
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 19 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 01:39 AM