:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ZeNiTH
Alıntı: avukatçılık,itibarcılık,forumculuk oynayanlar :yikildim: :! namus üzerinden saldırıda bulunanlar:! ve daha neler neler:yikildim: sinek vızıltısı mı ne işte ondan açın windowsu da çıksın :yikildim: asi&mavi ile mutlu_q sanırım artık çok mutlular değil mi fırtına efendi :! sence tost neli olmalı :! asi&mavi bilir:! itibarı sarsılan yok ama itibarsızlar kol geziyor :! benim gözümde tabi:yikildim: bana ne sağdan soldan kim ne düşünürse düşünsün bee:yikildim:

Tamam anladık yahu çok seviyelisin .. Seviyen Yükseklerde Yine Klavye Artisi ..
Kaşarlı Tost kaşarlı ..
neron
yaa biri şu windowsu açıversin Big Grin
Ara
happy yeliz
neron Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bir erkek tutup da bir bayanın arkasından namusuna laf ederse yeliz hanım !!!! buna ne dersin..bilmiyorsun karışma olur mu....kim ne dediğini bilir!!! sor da öğren arkadaşına o zaman ne demiş !!!

o yokken ve ona laf sölersen karışırımmmmm.....
ama o varken haklısın karışmam simdi diledigini söle cevap versin
Ara
Pessimist
:yikildim::yikildim::yikildim:
neron
ailendekilerin sıfatlarını kullanma ayıp Big Grin terbiye sınırlarını aşma
Ara
YARGIÇ
Neron;
Emrehan kendince yanlış bulduğu şeyleri söylemiş.Bu kişinin kendi fikri size uymayabilir ancak bu tavrınıza devam etmeyiniz.
Ara
Pessimist
Alıntı: yaa biri şu windowsu açıversin Big Grin

bole bi saçma lafta....Big GrinBig Grin
neron
terbiye sınırın varsa tabi
Ara
ZeNiTH
Alıntı: aaa asi gelmiş..........tilki
sen misin sen tilkiysen ben kuyruğunum beee...çok biliyorsun sen zaten cvp alan yok da veren var Big Grin

Sen niye üstüne alındın be tilkicik Big Grin Cvp alan yok doğrudur ne diyim .. Sen çok almışsın ..
Forum aşkın nerde yav oda gelsin
neron
yargıç bey.....kimse kimseye hakaret edemez edene edilir
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 01:42 AM