:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
PrinceSs
bisede bye bye sanada bye bye
Shimariq_Shey
kısımmm ayrıldıgım cocuk unutmasın die yasdımm onu anladıııWink
Ara
olcay=)
aşk ve sewgi arasında ki farkı bana anlatırmısınız yaa arasın da ne fark var ??(arkım bana sordu bişe diyemedim Sad )
Ara
tugfan
neee buu yahhuuuu giden gidene....Sad....nereye arkadaşlar...ne oldu sizlere böle...şimdi geriye ne kaldı..
tugfan
offff offfff nedir bu çile nedir...bu sıkıntı....ne oluyor arkadaşlar.....hepinize birden toplu firar mı edeceniz....yapmayı gözünüzü seveyim yaaa...LÜTFEN...ne oldu sizlere....
Shimariq_Shey
[SIZE=5][b]EMRE SEFA ÖZGE SÜLO SULTAN BEN EZGİ NURDAN KEVSER yoksa bende yoqumm byyy duygusuzzzzzSadSad
[/SIZE][/b]
Ara
SempatikKız
SEfa bnde geliom arkandan(:
Ara
€stapitipiti
herkesın yolu acık olsun..zaten bu saatten sonra gıdenler gerı gelsede ne eskı tadı olur ne de eski dostlugu...burda bı kere ıpler kopmuşşş....burda oldugum süre ıcınde cok eglendım ,kafamı dagıtmak ıcın cok güsel bı yerdı ...ama gıdenler ÇOK ve eskı tadı yok...herkesın hersey gönlünce olması dıleklerımle...kalın salıcaklaa....DUYGUSUZ.COM sanada elvedaa!!!...
Ara
lazgülü53
doğum gunun kutlu olsun canım yeni yaşın yenı mutluluklar getırsın ve istegın şeyleriSmileBig GrinSmileBig Grin
Ara
lazgülü53
bence aşk daha tutkulu bı duydu ama geçici sevgı aşk kadar olmasada bı omur surecek bısey aşk bı aylık bı şey (tecrubeme dayanarak söylüyorum bence öyleSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 11:48 AM