:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
PaPaTYa_PReNSeS
Sad:

Haklısın hemde sonuna kadar
paylaşımlar ne eskisi gibi tat veriyor nede tuz
çok haklısın... yolun bahtın şansın açık olsun yüreği güzEL içi dışı bir
esas arkadaşım
senden uzaklaşıyor olmak gerçekten çok üzücü hemde Çok sen gibisi zor bulunur....HAkkını helal et inş. Çok hakkın geçti GüzEL paylaşımlarınla neşe verdin keyif verdin Biz razıyız RAbbimde razı olsun senden...
Ara
HASRETİM
ben hele hiç durmam bacıları bacısı
Ara
*TATLI BELA*
BİRGÜN BURDAN AYRILACAÄžIM ASLA AKLIMA GELMEZDİ....
BURADA İYİ KÖTÜ ÇOK GÜZEL GÜNLERİM OLDU...
BU FORUM BUNU HAKETMİYORDU...TADI TUZU OLANLARIN HEPSİ GİDİYOR DEMEKKİ BİR YERDE BİR YANLIŞLIK VAR...
BEN DUYGUSUZU ÇOK SEVDİM ÇOK EMEK VERDİM...AMA BOŞUNAYMIŞ...
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM CANIM ARKADAŞLARIM VE KARDEŞLERİM...
BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLANLAR SİZLERSİNİZ KENDİLERİNİ BİLİYORLAR SAYMAMA GEREK YOK...MSNDE TLF HERZAMAN BİRLİKTEYİZ HERZMAN GÖRÜŞECEÄžİZ....
KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN...
SİZİ ÇOK SEVİYORUM....
bilgeis
böyle olması gerekmiyordu...forumda emek verenlerin çoğu gidiyorsa, yönetim artık düşünmeli .....neden diye ? gitmeler kötüdür ya yine de...istemezdim kimsenin böyle gitmesini...sağlıcakla kal cnm Wink
PaPaTYa_PReNSeS
Bu böyle olmamalı
yapraklarımız teker teker dökülüyor
cızcıvlak kalacak bura yakındır...!
Dediğin gibi msnde tlf da görüşürüz inş.GüzEL paylaşımlarından yoksun kalacak herkes..
Bende Seni SEviyorum BACIM BENDE SENİ.....
Ara
ROSE
hayırdır canım ya nereye gidiyorsun sen bizi bırakmadın bizde senin gitmeni istemeyiz..Bak zamanında bana söylediklerini şimdi sana söylettirme bana Wink
sorun nedir bilmiyorum elbetteki sebep vardır fakat bence sen yinede gitmek için acele etme ....
bak ben o kadar insanın hatırına dayanamadım geldim sevdiklerimi hiçe saymadım ...Ve sende böyle yapacaksın BİZSİZ OLMAZ, SENSİZ OLMAZ WinkKALIYORSUN HE Wink
Ara
ROSE
ya Bugün Bu Siteye Neler Olmuş Aman Allam Ya Uyanmaz Olsaydim Bakmasaydim Giden Gidene ..
Ara
gULSHEn
Noluyooo :S şok olmuş durumdayım forumun can ları gidiyoo Sad forum kör dilsiz sağır olacak Sad neden yaaa sebep ben çok şey kaçırmışım Sad
Ara
gULSHEn
Gitmeyin yaa Sad şimdi sende gidersen o güzel şiirleri kim yazıcak ben her sabah işe gelince tatlı bela ne şiir ler eklemiş die bakamayacakmıyım Sad offff bugün canım sıkıldı farklı duygular yaşarken konular arasında gezinirken şimdi sadece canımı sıktı bu durum neler yaşandı bilmiyorum ama size birilerinin DUR demesi gerekiyo problem neyse eminim bu kadar emek verdiğiniz bi yere terketmenize değecek kadar önemli değildir ben yerinizde olsam sebep neyse kalıp üstesinden gelmeye çalışırdım sevgiler ama gitmeyiiinnnn Sad Sad
Ara
gULSHEn
nolmuş burda yaaa Sad ben sizim dostluğunuza arkadaşlığınıza sanal bi alemde ilk defa bu kadar içten ve samimi olmanıza hayran kalarak üye oldum Sad ne olmuş böle burda anlamaya çalışıyorum ama anlayamıyorum sebep nolursa olsun gitme emrehan Sad bide beni yazmayı unutmuşun Big Grin şaka yapıom ama çok üzüldüm yaa
yapmayın böle
konuşularak herşey halledilir inanın Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 07:19 PM