:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
melike998
Esra Bn Melike Yeni Uye Oldum Cnm Kib Guzel Dewm Ed
Ara
happy yeliz
çok güzel ya SmileSmile bunu bide esranın sesinden dinleseniz bitersiniz SmileSmile ben dinledim süper sölüyo SmileSmileSmile

süpersin canım bitanem benim SmileSmile
Ara
happy yeliz
kanka nereye yaaaaa
bu kadar kolay pesmi edeceksinnnn ben senden çabalamanı ve böle insanlarınforumu kirletmesine engel olmanı beklerdim ama şunu unutma onları değil seni seven insanlarıı cezalandırıyorsunnnnn....SadSad

lütfen gitme kanka bizi cezalandırma..........

bidaha sen gibi iyi bir Arkadaş nasıl bulcazzzzzzzSadSadSadSad
Ara
happy yeliz
ya abi ya noluyooo tüm sevdiğimiz kişiler gidiyooo anlamıyorumm yaaaaa
sizde bizi bırakırsanız bu forum hepten batarr...
zaten dogru düzgün pek kimse kalmadııı
nolur sizde bırakıp gitmeyinnn............................
Ara
happy yeliz
kızzzzzzzzz böle yaparsan ne anlamı kalırki deli bari özelden söler insan SmileSmileSmile:
Ara
*TATLI BELA*
ya ne oluyor anlamadım siz yoksanız benim ne işim var burda inanamıyorum...
ozgur_yasarim
YA SÜLEYMAN sende cıkınca anlamı kalmıyacak buraların eğer bir gidiş olacaksa beraber gideriz... Bir müdddettir yokum şöle bi baktım forumun havası bozulmuş ya havayı bozan .... temizlenmeli... yada temiz hava almak için bizim dışarıya çıkmamız lazım... Yönetimin daha sık kontroller yapması gerekir hatalı olana ilk önce uyarı sonra gerekirse uzaklaştırma sonundada ban verilmeliiiii...
Kardeşim gitmeni istemiyoum şahsen Sen gidersen birçok isanda gidecektir bunu biliyorsun değilmi....Biraz düşün zorluklara karşı direnmeliyizzz hep beraber eski günlerimize döneriz....
bilgeis
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benim için burda çok güzel anlar geçti, gerçekten duygusuz.com u ailem belledim, uzun zaman burda birşeyler yapmaya çalıştım ama yetmemiş anlaşılan... Her ne kadar benim için burdan gitmek çok zor olsada bu kararım kesin ve nettir... Tolgadan veya diğer arkadaşlardan tek bir isteğim var, eğer zerre kadar değerim varsa beni bu forumdan silin...

Herkesin yeri benim için ayrı, hakkınızı helal edin.. Hoşçakalın....

Duygusuz.com için tek temennim; forumun adil yönetilmesi...

foruma ilk geldiğim zamanlar büyük heveslerle neler neler paylaştım kardeşim..çok güzel şeyler yaşadım burada...ama sonra sonra baktım olmuyor...nem var nem yok sildim...sadece yorumcu olarak devam ettim....hatta önceden saatlerce kalan ben şimdi bakıp çıkıyorum o kadar..ama şunu demek isterim büyük bir içtenlikle...sen iyi kalpli bir çocuksun...hakikaten şu forumda yönetimden sadece sana değer veriyordum...ve sana söylüyordum isteklerimi...şimdi sen olmadıktan sonra ne bileyim ama kalır mı tadı bilmiyorum....şöyle bir şey derler genelde gidene:kimse vazgeçilmez değildir !!! yok canım ne alakası var...sen bu forumla özdeşleşmiştin....forum ve yönetim senden vazgeçiyorsa,benim ne işim var burada.....diyeceğim o işte forumdan ayrılman çok üzdü beni...ama olması gereken buysa ve sen bu kararı belli sebeplere dayanarak verdinse vardır bir bildiğin diyorum ve zaten ben de yoktum ki forumda nicedir....o açıdan ben de foruma girmem demiyorum çünkü zaten arada bir uğrar oldum..artık onu bile yapmam...benim yerim belli yurdum belli be kardeşim....emeklerin var hakkını helal et.kalbin hep böyle temiz kalsın :k: hoşçakal...güle güle git sevgiyle kal :k:
>As!_M€L€q<:s&s:
MERHABAA DUYGUSUZ AİLESİ....
BENİMDEN İİ VEA KÖTÜ ÇOK GÜZEL GÜNLERİM GECTİ BURADA...AİLEMDEN BİR FARKINIZ YOKTU ...
Kİ O KADAR ÜZÜLMÜYORUM SEVDİÄžİM ARKADAŞLARIMLA GÖRÜŞÜYORUM...NASIL OLSA....
ZATEN HERŞEYİMİN OLMADIÄžI YERDE BENİM İŞİM NE ....!!!
NESE HEPİNİZ HAKKINIZI HELAL EDİN ARKADAŞLARRR
VE SUNUN ALTINI ÇİZMEM LAZIM
HAYATIMIN EN DEÄžERLİ VARLIÄžINI BANA DUYGUSUZ COM. VERDİ...
SADECE BU NEDENLE ÇOK SEVİYORDUM BURAYI...
NESE UZATMAYIM AŞKIM GİTTİ ARKASINA YETİŞMEM LAZIM Confusedmiley17:

YA O DEÄžİLDE SABAH BENİ ÇOK GÜLDÜRDÜNÜZZ BİDE BANLAMISLAR BENİ:yikildim:
MİLLETİ KIŞKIRTMISIM ADALETLİ YÖNETİM BU OLSA GEREK HİÇDE UMRUMDA DEİL ZATEN GİDECEÄžİMİ BİLİODUNUZZ BİLE BİLE DİMİ...:yikildim:

HADE EYVALLAHH......
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benim için burda çok güzel anlar geçti, gerçekten duygusuz.com u ailem belledim, uzun zaman burda birşeyler yapmaya çalıştım ama yetmemiş anlaşılan... Her ne kadar benim için burdan gitmek çok zor olsada bu kararım kesin ve nettir... Tolgadan veya diğer arkadaşlardan tek bir isteğim var, eğer zerre kadar değerim varsa beni bu forumdan silin...

Herkesin yeri benim için ayrı, hakkınızı helal edin.. Hoşçakalın....

Duygusuz.com için tek temennim; forumun adil yönetilmesi...

---> Duygusuz ki dillere destan yüreklere ferman dertlilere derman olan bir forum ken giderekkkkk Adı gibi gibi duygusuzlaşmaya başlıyor Erozyona uğruyoruz arkadaşlar UYANIN!
Hani duygusuzda duygularımızı duygulandırıyorduk.Yanan canlara ilaç oluyorduk can yakıp incitmiyorduk hani ? Bu mudur yaniii ?Az biraz sözününzün eri olun bi eylemi yaparken söylemleriniz sadece dilde kalmasın icraata geçirin yürekden davranın.Hani erozyona uğruyoruz demiştim ya biz daha çooook erozyonla karşılaşacağız gibime geliyor.Öyle dallanan budaklanan etrafa oksijen veren ağaçlar kesildikce bu forum daha niceeee erozyonla karşılaşacak.

Öneri : -- HELE HELE MEYVE VEREN AÄžACI TAŞLAMAYIN ! --

....kör değiliz görüyoz ! işitiyoruz
RAbbime binlerce kere hamd-ü senalar olsun ki idrak edebiliyoruz
o yüzden Bende sesleniyorum ADALET ADALET ADALET!

inanki Süleyman ; sen gibi duygusuzu ailesi oalrak gören kişi sayısı parmakla sayılacak kadar az ve bunu bile bile bu denli davranılması.....
Yazık gerçekten çok yazık!Benden yana hakkın helaldir
gerçekten helali hoş olsun ama sana veda etmicem.
Forumdan silinme talebinde bulunmuşsun.Forum yetkilisi olmamama rağmen bu talebini REDDEDİYORUM, sıradan bir üye olarakdan.Bu tavrı bu şekli bu şemayı hakeden değilsin..

saygılar....[bu adaletsizliğin neresine saygı duyulursa ! ]

Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 11:23 PM