:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
fAsT_fOoD
ilgılendıgın ıcın saollasın ggorusmek usere ii geceler byezzZZZZzzz.
Ara
fAsT_fOoD
yanlıs gorende cok yaslı sancak hea kendıne haksızlık etme tamam 20 yasında olsam askere gıderdım iikıee deıllım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin: olsun ama kıs olsaydım hayatımın en gusel yası olurdu DBig GrinBig GrinBig Grin Tongue
Ara
rama
byee ii geceler sanada
Ara
fAsT_fOoD
saoll bu sefer kactım ama sende yasının degerını bıll dolu dolu yasa tamam mı belkı onemsemessın ama daha sonra anılarını hatırlarsın gusel bı duygudur Wink
Ara
CariSmaBoY
Benim için burda çok güzel anlar geçti, gerçekten duygusuz.com u ailem belledim, uzun zaman burda birşeyler yapmaya çalıştım ama yetmemiş anlaşılan... Her ne kadar benim için burdan gitmek çok zor olsada bu kararım kesin ve nettir... Tolgadan veya diğer arkadaşlardan tek bir isteğim var, eğer zerre kadar değerim varsa beni bu forumdan silin...

Herkesin yeri benim için ayrı, hakkınızı helal edin.. Hoşçakalın....

Duygusuz.com için tek temennim; forumun adil yönetilmesi...
ZeNiTH
Yolun Açık Olsun Kardesim .. Vardır Bilinen Bişey ..
Emy
ya çokta nefret ederdim bu soruyu sormaktan ama şu an arkadaşımla sıkıntıdan patlamak üzreyiz; birileri bizimle sohbet etsinnnnnnnnnnnnnnn
Ara
Emy
kimse yok muuuuuuuuu!!!!
Ara
ZeNiTH
bi zamanlar beni en iyi anlayan sizlerdiniz ..
tanışmasak bile , birbirimizi tanımasak bile yüreklerde aynı heyecan vardı , paylasma tutkusu vardı , paylasımın güzelliği herkesde vardı ..
Birbirimizi tanımasakta o paylasma duygusunu hissediyordum ..
Belki yaşam korkum vardı , ama güzellik varken bu forumda yaşam hevesi sardı birden ..
Sevmeye korkardım ...
Ama Allahımdan en güzel hediyeyi aldım bu forumda ..
Forum Aşkıymış sanal aşkmış ....
Bana uzak kelimeler , sahte şeyler ..
Şimdiye dek söylemedim bilmesi gereken biliyordu ..
Yağmur Yürekli ( Seni Çok Seviyorum Gülüm , Şiirlerin Gittiği Adres , Yüreğini Sevdim Senin Ben , mür Boyu Seveceğimdende Şüphen olmasın Hiç )
korkuyu sizle birlikte aştım , sizdeki hevesi güzelliği ve yorumlardaki zarafeti gördükçe ..
Bunu bana hissettirdiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim ..
Şimdide İnsanların asıl yüzünü göstertip , hissettirdiğiniz şeyleri geri aldığınız için , ve tekrar kimseye güvenmemek gerektiğini öğrettğiniz için tekrar tekrar teşekkür ederim ..
Çok iyi insanlar tanıdım bu sitede , harbi yürekli insanlar ..

Pessimist ( Ölürüm Sana ) , Carismaboy ( Yüreğini Sevdiğim Kardeşim ) , Morcivet ( Karizmam benim , Harbi Kal Hep ) , Tuti ( Paylasımlarına devam Et , paylasılması Gerekenlere ) , Papatya Prenses ( Kimsenin Seni Üzmesine İzin verme , Tebessüm Eksik Olmasın Senden ) Derdo ( Canım kardeşim ) , Rose ( Harikasın Abla Hep Böyle Olmaya Devam Et ) , Ezberimsin ( Çok Sağol Güzel kardeşim ) Estapitipiti ( Mükemmelsin , Ve Hep Öyle Kal ) , Happy Yeliz ( Canım kankam , O Gülücüklerini eksik etme hiç ) Tatlı bela ( Tatlıların En Tatlı Belası ) Missbela ( Şekerim Benim ) Chatlak Girl ( Allah razı Olsun Güzel insan ) Nehir ( Çok Sağol ) Ve Şu An Hatırlamadığım Kişileer ..
Kusuruma Bakmayın ..

Şunu itiraf etmeliyim ..
Nasıl Anlarsanız öyle anlayın ..
Daha da bişey demicem ..
Forumda Ben Gidiyorum diye konu açanlar ...
Çok Haklıymışsınız ..
Şimdi öyle insanlar varki bu forumda tanıdığım , çevremdeki insanlardan daha samimiler ..
o insanlardan daha cana yakın daha düşünceliler hepinize sonsuz teşekkürler ...
Ve Aynı şekilde bende diyorumki , burası bir forum(du) , Hakaret Meydanı değildi .. Paylasım vardı , Güzel Şeyler Vardı , Şimdi Ben Göremiyorum artık ..

belki bir gün bi yerde karşılaşırız allaha emanetsiniz hepinizde ..
Dost Kalın ..
MorciveT
Bu forumda hakareti, forumun kendisi değil; üyeler yapmaktatır ve biz ve ben kendi şahsım adına bunun üstesinden geleceğiz - geleceğim , sen hiç merak etme.

Şunu da itiraf etmeliyim, senin gitmene üzüldüm; ama şunu da biliyorum ki sen bizi bırakmayacaksın.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 05:09 PM