:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
tugfan
aman aman uğra uğra....özletme kendini hocalara :yikildim:
d€n!z kısı
tugfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman aman uğra uğra....özletme kendini hocalara :yikildim:
hııı tabi çoq sefiolar beniBig GrinBig Grin
tugfan
ee anlat nasıl gidiyor....hayat....bende pasta tariflerine bakıyom...pasta yapacam GENDİME:....Big GrinBig GrinBig Grin...
d€n!z kısı
tugfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee anlat nasıl gidiyor....hayat....bende pasta tariflerine bakıyom...pasta yapacam GENDİME:....Big GrinBig GrinBig Grin...
hayat çoq ii gidioSmilebizede getir pastadan olarmıBig Grin
tugfan
allah iyilik versin.....yaparsam getiremde....tarif bulamadım....Big GrinBig GrinBig Grin..bildiğin war mı Big Grin
d€n!z kısı
miscellaneous_36.gifgülüm nasılSmile
merty
offffff offfffffff benim heC baldızım olmadı Confusedmiley18:
baldıZ baldan tatlı diyolar acaba qerceqden ölemi Confusedmiley18: Confusedmiley17:
bunarı heP merak etimSad Confusedmiley17:
d€n!z kızı sen ii bilirsin netice itibariyle balddıZsın beniy kıSa vve özz olarak biRaz aydınlatırmısın buna ihtiyacım var Sad Big GrinConfusedmiley17:
Ara
d€n!z kısı
tugfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah iyilik versin.....yaparsam getiremde....tarif bulamadım....Big GrinBig GrinBig Grin..bildiğin war mı Big Grin
pastanı paylaşmak istemion die tarif bulamam dioBig Grin
happy yeliz
hoşgeldin aramıza SmileSmileSmileSmile
Ara
d€n!z kısı
merty Adlı Kullanıcıdan Alıntı:offffff offfffffff benim heC baldızım olmadı Confusedmiley18:
baldıZ baldan tatlı diyolar acaba qerceqden ölemi Confusedmiley18: Confusedmiley17:
bunarı heP merak etimSad Confusedmiley17:
d€n!z kızı sen ii bilirsin netice itibariyle balddıZsın beniy kıSa vve özz olarak biRaz aydınlatırmısın buna ihtiyacım var Sad Big GrinConfusedmiley17:
hahahah ben eniştemi hiç görmedimkiBig GrinBig Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 04:26 PM