:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
karizmajojuk1987
yok yaa kızlardan uzak allaha yakın sevgili olarak dıyorum yanlıs anlamayın arkads olarak cok kız arkadsım var ama benım kalbım taştanBig Grin onun ıcın asık olamam
Ara
happy yeliz
hmmmm SmileSmile emin olma fazla gün gelir sende farkında olmadan aşık olursun SmileSmile
Ara
karizmajojuk1987
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmmmm SmileSmile emin olma fazla gün gelir sende farkında olmadan aşık olursun SmileSmile
allah korusun o nasıl söz asık olursan falanBig Grin gercekten ben aska ınanmıyorumm ınanan varsa gelsın bana anlatsınnnBig Grin
Ara
happy yeliz
ben inanıyorum anlatıyımmı SmileSmile: saka saka bende artık inanmıyorummm mantıksız bişeyyy üzülmekten başka bi işe yaramıyo SadSadSad
Ara
karizmajojuk1987
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben inanıyorum anlatıyımmı SmileSmile: saka saka bende artık inanmıyorummm mantıksız bişeyyy üzülmekten başka bi işe yaramıyo SadSadSad

ask a ınanmıorum ama 14 yasında bırıne asık olmustum ondan sorra asık olmadım walla onun ıcın bu kadar karamsarım bu konuda yoksa aşk gelip gecici baki olan ıse sevgii..
Ara
happy yeliz
katılıyorummm sana tamamen ama ben artık hiç inanmıyorum aşık olup üzülmektense böle yaşarım daha iyi SmileSmile
Ara
PrinceSs
ne demek... HoşgeLdinn SmileSmile
karizmajojuk1987
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:katılıyorummm sana tamamen ama ben artık hiç inanmıyorum aşık olup üzülmektense böle yaşarım daha iyi SmileSmile

tamam işte olay bu sende benden olduuu helalBig Grin
Ara
happy yeliz
evet galiba öle olduuu SmileSmileSmile:SmileSmile
Ara
happy yeliz
saol ezgicimm nasılsın seker??????????????
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 12:35 PM