:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Shimariq_Shey
valla bu olayd aben yokum yaa valla yokum yemin ederimmm
Ara
s3rh4t
bana bakın ben sıze ne dedımde havalara gırdınız ayrıca happy yeliz yazdıgın kelımelere dıkkat et attırma benım kafamı klavye arkasında yazı yazmak kolay
Ara
karizmajojuk1987
arkadaslar gergınlık olmasın burada hep beraberızzz ayıp oluo bak yenı gırenlere kotu ornek oluosunuz Big Grin
Ara
Shimariq_Shey
nevsehir/kapadokyaaa
Ara
karizmajojuk1987
slm arkadslarr nasılsınnızzzz...
Ara
Shimariq_Shey
biz uzatmıyoz o uzatıyoo tmm yazmayalım artık kavga falan cıkmasınn yaff
Ara
happy yeliz
karizmajojuk1987 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaslar gergınlık olmasın burada hep beraberızzz ayıp oluo bak yenı gırenlere kotu ornek oluosunuz Big Grin

kusura bakma ama burada 7 aydır bulunuyorum bu güne kadar kimseyle tartışlmadım ama kalkıpta kişiler saygısızlık yaparsa cevabını veririmmmm kimse alınmasın
ayrıca yeni gelenlerde arkadasımızdır en başta hoşgeldin diyorumm ama saygılı olmayı bilecek
Ara
happy yeliz
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biz uzatmıyoz o uzatıyoo tmm yazmayalım artık kavga falan cıkmasınn yaff

bencede kapatalımmmmmmmmmm

ben artık hiç bişey yazmıcam
Ara
karizmajojuk1987
bencede yanı yınede sız bılırsınız ama bıanlık sinirle tartısmaya gerk yok rahatsız olan arkads o kişi hakkında yazı yazma olur bıter :S
Ara
happy yeliz
karizmajojuk1987 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede yanı yınede sız bılırsınız ama bıanlık sinirle tartısmaya gerk yok rahatsız olan arkads o kişi hakkında yazı yazma olur bıter :S

neyse uzzatmayalım ben sinirlendim ama oda düzgün konussun noluyo güzelim falann

kapatıyorum konuyu
sende bu arada hoşgeldin SmileSmileSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 04:36 PM