:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ÐŽeşaren
AsLinda Hayat güzeL kardes, yasamayi biLiyorsan...
Birde hayatin güzeL acisindan bakarsan, hersey güzeLdir...Smile

Bu habere sevindik simdik, sitemizin dertLi üyesi[önceden]Tongue
Ara
hasanhusso3706
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AsLinda Hayat güzeL kardes, yasamayi biLiyorsan...
Birde hayatin güzeL acisindan bakarsan, hersey güzeLdir...Smile

Bu habere sevindik simdik, sitemizin dertLi üyesi[önceden]Tongue
Teşekkürler önceki açtığım ölüm laflı konuları gördükçe bende gülüyorum ben ne yapmışım diye işte psikoloji bozukluğundan kaynaklandı. ama artık yaşamak istiyorum.çünkü haytın güzel yanlarını gördüm.
Ara
ÐŽeşaren
Basta öLe hemen pes ettin fark edebiLdigim kadar,asLa kendini birakmayacaksin noLursa oLsun, herseye inat ayakta durcaksinWink

Her zaman insaLLah mutLu oLman diLegimLe Kardes....!
Ara
hasanhusso3706
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Basta öLe hemen pes ettin fark edebiLdigim kadar,asLa kendini birakmayacaksin noLursa oLsun, herseye inat ayakta durcaksinWink

Her zaman insaLLah mutLu oLman diLegimLe Kardes....!
TEŞEKKÜRLER.
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
hasanhusso3706 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şu an mutlu olduğum kadar mutlu olmamıştım iyiki yaşıyorum hayat çok güzelmiş. artık ölmek değil yaşamak istiyorum. Hayat ve yaşam çok güzel nihayet anladım.

HELE ŞÜKÜR O KAFAN YERİNE GELDİ VE BUNU ANLADIN SmileSmileSmile
Ara
hasanhusso3706
Ç@RŞI EMRAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HELE ŞÜKÜR O KAFAN YERİNE GELDİ VE BUNU ANLADIN SmileSmileSmile
SİZİN SAYENİZDE TEŞEKKÜRLER.
Ara
ÐŽeşaren
^Haydin arkadasLar ben giderSmile

SagLicakLa....Kendinize iyi bakin=)
HoscakaLin!
Ara
Ç@RŞžI EMRAH
hasanhusso3706 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SİZİN SAYENİZDE TEŞEKKÜRLER.

biz teşekkür ederiz bizi anladığın için
Ara
ZeNiTH
Güzel haber Güzel Konu ..

Hasan Yarın Hayat Güzel Değilmiş Yanılmışım Ölmek istiyorum Diye Konu açmıcaksın Dimi ..
Söz Dimi ..
yasemin1
Hayatı acısıyla tatlısıyla kabullenmelisin.her insanın acıları olabilir.önemli olan acıları göğüsleyip güçlü olmak.sonra zaman sana acılarını unutturur ve hayatın ne kadar güzel olduğunu görürsün...hayatı bir gül olarak görürsen:gülün de dikeni var.acısız hayat olmaz,ama bakışlarını dikene değil güle güle çevirirsen hayatın ne kadar güzel olduğunu görürsün.Confusedmiley20:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:38 AM