:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
karizmajojuk1987
anladıgım kadarıyla deniz kızı sıtenın en cok konusanı ama en ckta sevılenı galıbaBig Grin
Ara
tugfan
Alıntı:Bak Şöyle Yapılıyor...

Aynen Şöyle İşte Böyle Bak... Gördün mü Tmm Oldu
Big Grin

hee walla görmüştür....TABİİ GÖR DEİLSEeee :yikildim:
d€n!z kısı
tugfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merhaba...allaha şükür ben iyiyim...sen nasılsın...

senin çook konuştuğunu kim görmüş....sen uslu..saf...ÇECESİNi tutan birisin...olur mu öle :yikildim:
he baq bu jojuk annamış ama hasana annatamıom ki ben hiç konuşmuom azım war dilim yoq:
€BeRimSin
Şimdi İyisin.. aman İyi Olda.. Başka Bişey Düşünme.. Kib..
tugfan
Alıntı:he ';te olduda nasıl olduğunu anlatsana Big GrinBig Grin

anlatamaz görmen lazım...:yikildim:..hadi sen ne zaman gidiyon...ALLAH yolunu açık etsin hade hadeee Big GrinBig GrinBig Grin
karizmajojuk1987
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende mi Big Grinsen benim çoq konuştuğumu nide gördün hııBig Grin
iki alıntı birden nasıl yapılıo yaBig Grin

yok kötü bişi söledim ya sadece ck konusuosun dedım kızmaa daaBig Grin
Ara
d€n!z kısı
karizmajojuk1987 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anladıgım kadarıyla deniz kızı sıtenın en cok konusanı ama en ckta sevılenı galıbaBig Grin
anam bu jojuk yeni üye olduğu halde nasıl biri olduğumu annadıSmileama kimse kıymetimi bilmioBig Grin
tugfan
offff ulaaaannn offff Güldem Karaböcek çıktı.....Gülden Karaböcek- Ben olmalıydım

ben içmeyeyimde kimler içsin.....
d€n!z kısı
tugfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anlatamaz görmen lazım...:yikildim:..hadi sen ne zaman gidiyon...ALLAH yolunu açık etsin hade hadeee Big GrinBig GrinBig Grin
kowuonmuBig GrinBig Grin
tugfan
Alıntı:anam bu jojuk yeni üye olduğu halde nasıl biri olduğumu annadıSmileama kimse kıymetimi bilmioBig Grin

heee tam kıymettliksin yaa yoqsa DAYaKLIK MI:? Big GrinBig Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 03:33 AM