:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
karizmajojuk1987
bişi demedım zaten Sad bagırma ufacık cocugaaa
Ara
d€n!z kısı
karizmajojuk1987 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bişi demedım zaten Sad bagırma ufacık cocugaaa
yoq janım
kim barıo
kime bağırıo
neden bağırıoBig Grin
€BeRimSin
Aslı....

Sevgi umuttur Sevgi kaynaşmak, Sevgi hasrettir, Sevgi sabırdır Sevgi ise yaşamaktır.. Gönlünü Ferah tutsana sen...

Hayırlısı Neyse o olur.. Arkadaşın Duyar sesini bak biz dahi duyduk o da duyar.. Güzel Kalbini Üzme.. Aranız Düzelmesi Dileğiyle..
tugfan
Alıntı:
kendi adıma iimSmile
arkadaşlarım gelmişti gezdik biraz yeni geldimSmile

ii gez gezde fazla gezme....sonra kaçırırlar mazallah....Big Grin

d€n!z kısı
tugfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ii gez gezde fazla gezme....sonra kaçırırlar mazallah....Big Grin
yoq yoq kaçırmazlarBig Grin
derdo
karizmajojuk1987 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tanıttıkk kardessssBig Grin http://www.duygusuz.com/forum/showthread...30336.html
görmemişim eyvallahh ...
tugfan
Alıntı:yoq yoq kaçırmazlarBig Grin

niye ki belli mi olur...ama doğru dion kaçırmazlar...seni kim neccekkkk :yikildim:
karizmajojuk1987
Smile saka yaptımm ama cıddıye aldın galıbaa neysee sevdım herkesıı hadı hayırlı olsun cok fecı ask adamıyımdır heeBig Grin
Ara
hasanhusso3706
ya Aslı sana dedimya. zamanında aynı olayı bende yaşadın 2 sene kadar önce bak eğer seni çok seviyorsa inanki barışırsınız. sen canını sıkma her şey yoluna girecektir. Ben bu konular hakkında bir şeyler bilmesem zaten yorum yapmam sen içini ferah tut bak kesin eminim bir gün hemde çok kısa bir zaman sonra düzelecek sen hiç kendini üzme.
Ara
d€n!z kısı
tugfan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:niye ki belli mi olur...ama doğru dion kaçırmazlar...seni kim neccekkkk :yikildim:
bende bu çene warken kaçırmazlar Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 11:26 AM